!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Oslava Zničení Prstenu - zrušeno
Oslava Zničení Prstenu - zrušeno
">
3.4.
5.4.
+ Přidat foto

Oslava Zničení Prstenu - zrušeno

Kdy 3. duben 2020 16:00 - 5. duben 2020 12:00 Společenské akce
O víkendu 3.-5. dubna 2020, v přátelském kruhu tolkienistickém, přivítáme jaro, oslavíme zničení Prstenu, popovídáme si se známými i dosud neznámými a zapějeme mnohé písně na počest Tolkienových děl a nastávajícího jara. I procházka na Horu bude! Lampióny s sebou!
O víkendu 3.-5. dubna 2020, v přátelském kruhu tolkienistickém, přivítáme jaro, oslavíme zničení Prstenu, popovídáme si se známými i dosud neznámými a zapějeme mnohé písně na počest Tolkienových děl a nastávajícího jara. I procházka na Horu bude! Lampióny s sebou!

 Letošní Oslavu budou hostit Šedé přístavy. Kdo jdete k panu Círdanovi poprvé, naleznete jej na adrese: Pitterova 1, (za budovou SUDOP) 130 00 – Praha 3 (4. Přístav vodních skautů).

S sebou si určitě vezměte přezůvky (jinak budete chodit bosky), hrníček (k dispozici bude varná konvice a nějaké ty čaje) a misku se lžící, zpěvníky, hudební nástroje a lampióny. Přespání na místě je možné (karimatka, spacák nutností) a bude k dispozici i pár matrací.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 24. 3. 2020