!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > X Bowling Žižkov
Zážitky

X Bowling Žižkov

Xbowling Žižkov je moderní bowlingové centrum, které disponuje šesti profi drahami QubicaAMF, je součástí Sportovního centra SK Žižkov a celý areál je nekuřácký. Součástí areálu je vlastní parkoviště a také samostatný salonek pro 20 osob.
Co zde najdete? Milou a proškolenou obsluhu, která se postará o maximální komfort při Vaší hře. Šest zmodernizovaných drah QubicaAMF na té nejvyšší technické úrovni. Od poloviny prosince 2013 pak i sportovní mazačku - stroj na přípravu drah, který zajistí maximální spokojenost jak amatérům, tak hráčům lig a turnajů. 

Zároveň bowling nabízí všem zákazníkům slevu 10% prostřednictvím věrnostní karty. Vše je velmi jednoduché a snadné. 10% slevu prostě dostane každý, kdo si o ni požádá. Další slevou je 20% na ABL kartu - tedy pro hráče Amatérské Bowlingové Ligy. A že házíte kolem stovky a bojíte se, že odejdete poraženi? Naopak, takových výsledků dosahují všichni amatéři a tak se není vůbec čeho bát!

Bowlingové centrum je zároveň schopné ve spolupráci s restaurací zajistit raut, firemní večírek, dětskou oslavu nebo jiný typ akcí, který zajisté vyhoví vašim požadavkům jak finančním, tak organizačním. Má mnohaleté zkušenosti s pořádáním takovýchto akcí a tak se nebojte se na místní obsluhu s důvěrou obrátit.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 10. 2019