Úvod > Kalendář akcí > Open air divadlo Víš přece, že neslyším, když teče voda
víš
"> víš "> víš 2 "> Zámek
6.8.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Open air divadlo Víš přece, že neslyším, když teče voda

  • 6. srpen 2021 19:00 - 21:30
Divadelní hra Roberta Andersona v podání hereckých legend v čele s Petrem Nárožným na nádvoří zámku Svijany.
Zpříjemněte si léto komediálním divadelním představením, které proběhne v pátek 6. srpna od 19 hodin na nádvoří zámku Svijany.
 
Divadelní hra od Roberta Andersona – "Víš přece, že neslyším, když teče voda"
vám představí tři příběhy, které jsou velice směšné, ale zároveň velice lidské. V jistých obměnách mohou potkat každého z nás. Postavy jsou pojaty s bujarým humorem, ale současně s láskou, smějeme se jim, ale nevysmíváme, protože nás současně dojímají a cítíme k nim sympatii – mnozí možná i empatii.

 
O čem pojednávají jednotlivé příběhy?
V prvním – Poznání šokem – řeší ředitel divadla s avantgarním autorem v době vzniku hry (1967) choulostivý záměr uvést na scénu nahatého chlapa. Ředitel chce dokázat, že nenajdou herce, který by si takovou roli chtěl zahrát, ale připlete se do toho ke všemu odhodlaný šmírák a aby dostal šanci je ochoten udělat cokoli.

Ve druhém – Stopy holubic – řeší unavený manželský pár s prodavačem nábytku problém odděleného lože, dokud se k tomu nenachomýtne mladá samička, která zatím touží po loži společném.

Poslední – Já jsem Herbert – je divácky vděčným zážitkem. Dialog věkem již popleteného páru, zapomínajícího nejenom co řekli před okamžikem, ale přimíchávajícího do rozhovoru jména a milenecké historky, které prožili s někým jiným.

Vstupenku je možné zakoupit v předprodeji v prodejní síti Ticketstream.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí