!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Putovní hra Arcana na zámku Svijany
Zážitky

Putovní hra Arcana na zámku Svijany

Na Zámku Svijany je ukrytý poklad. Nalézt ho mohou pouze ty děti, které dovedou vyřešit zapeklité úkoly a hádanky na dobrodružné cestě okolím Svijan. Putovní hra Arcana, ve které se hraje se speciálním batohem, je určena pro rodiny s dětmi od 7 let.
Rodinná Putovní hra Arcana provede vás a vaše děti okolím zámku Svijany. Jediné, co budete mít při sobě, bude speciální batoh, pomocí něhož budou děti za vašeho mírného dohledu a pomoci plnit úkoly a překonávat překážky. Ti nejbystřejší a nejšikovnější se dostanou do cíle, kde na ně čeká malá odměna. 

Hra podporuje rozvoj kreativity, samostatnosti i kooperace a užijí si ji rodiny s dětmi od 7 do 13 let (do 5 osob). Průměrně hra trvá 2 – 2,5 hodiny, během kterých poznáte méně známou trasu okolí obce Svijany o délce cca 1,8 km. Až hru skončíte, můžete si ještě prohlédnout zámecké expozice. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek.               
Zobrazit více

Provozovatel

Zámek Svijany

Svijany 30
343 46 Svijany
Tel.:
+420 481 770 703
Email:
info@zameksvijany.cz
WWW:
www.zameksvijany.cz
GPS:
50,573575 15,055599
 
Region:
Český ráj
Oblast:
Český ráj
Město:
Svijany
 

Vstupné

Cena: 790 Kč

Snížená cena: 590 Kč

Poznámka:Cena za 1 hru (až 5 osob) všední den - 590 Kč víkend a prázdniny - 790 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí