!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Jóga, už ne tolik mezi obrazy
Sportovní akce

Jóga, už ne tolik mezi obrazy

Kdy 18. leden 2021 20:00 - 21:00
Pojďte dosáhnout klidu mysli a harmonie těla.
Můžete se těšit na večerní relaxační hatha jógu.

Načerpáte energii, zbavíte se stresu a na chvíli se zastavíte po hektickém dni. Večerní lekcí relaxační jógy vás provede Eva Indruchová, certifikovaná instruktorka Hatha jógy, registrovaná u mezinárodně uznávané organizace Yoga Alliance. Eva se józe věnuje přes 10 let a její lekce jsou jemné a pomalé. Hlavním cílem je znovu objevit sám sebe, naučit se naslouchat svému tělu a uvolnit se. Lekce jsou vhodné pro všechny, a to včetně úplných začátečníků.

Slovo jóga znamená spojení, sjednocení, rovnováhu a vyváženost. Označuje filozofii, duchovní nauku či náboženství, používá se pro tělesná a duchovní cvičení. Vede k rovnovážnému emočnímu a psychickému stavu, k dosažení klidu mysli. Přinášíme vám propojení jógy s inspirativním prostředím galerie Pragovka v industriálních prostorách rodícího se uměleckého centra.

Doma si nachystejte příjemé a klidné místo, jógamatku (karimatku), pohodlné oblečení, případně deku na závěrečnou relaxaci.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 1. 2021