ÚvodCo chcete dělat?ZážitkyBilliard Centrum Kolbenka
Billiard Centrum Kolbenka
Zážitky

Billiard Centrum Kolbenka

Přijďte si zahrát kulečník do dobře vybavené herny. Kromě kulečníkových stolů tu naleznete rozmanitou nabídku dalších her – karambol, poolbilliard, snooker či ruskou pyramidu. Dále také stolní tenis, šipky a fotbálek.
Naší snahou po celých, téměř 30 let bylo, je a bude vytvořit prostředí, kde se hrají všechny kulečníkové-billiardové disciplíny na jednom místě a na špičkové úrovni. Proto mají naše stoly včetně technického vybavení nejvyšší kvalitu. Stejně, jako v atletice, kde jsou všechny disciplíny stejně hodnoceny, neděláme rozdíl mezi poolem, karambolem a snookerem.

Jsme první v republice, kdo se nebál přidat pro naše zákazníky novou disciplínu Pyramidu. Díky této strategii, jsme naprosto výjimeční, a nejen v České republice nemáme konkurenci. V prostoru je umístěna naše prodejna veškerého kulečníkového zboží včetně stolů, šipek, šachů, hlavolamů a doplňkového zboží. Zajišťujeme také servis stolů a opravy tág.
 

Co u nás najdete

  • Kulečníkové stoly pro veřejnost i závodní hráče
  • 16x Poll billiard 9 stop s certifikátem EPBF
  • 3 x match billiard karambol Gabriels
  • 5x malý stůl 210×105 cm. potažené suknem Royal PRO/ Granito
  • 1x střední stůl 230×105 cm. potažené suknem Royal PRO/ Granito
  • (v kvalitě pro soutěže ČMBS)
  • 6x Snooker 12 Ft.
  • 6x Pyramida
  • 3x Stolní tenis Jola 3000SC nejvyšší kvality

V pravé části jsou umístěny kulečníkové soutěžní stoly. Deset devítistopých poolbilliardů značek Dinamic-Olympic, Buffalo a Helta Profiprade, potažené suknem Granito Gorina Basalt nejvyšší kvality umožňuje i pro návštěvníky klubu komfortní hru na vysoké úrovni. V levé části je dalších pět devítek a jedna osmička Soren Sogaard, což znamená, že celkový počet šestnácti poolbilliardů představuje největší počet poolových stolů na jednom místě v České republice.

Pyramida je novou disciplínou přijatou do oficiální rodiny EPBF. Šest závodních stolů splňuje podmínky pro komfortní hru. Každý rok pořádáme velkou sportovní soutěž. O tyto stoly je veliký zájem nejen u našich východních přátel z Ukrajiny, ale i ostatních zemí. Pyramidu doporučujeme rezervovat, protože šest stolů přestává stačit zvýšené poptávce našich hostů.

V prostoru u prodejny, jsme postavili dva šipkové automaty a jeden steelový terč s dostatečným prostorem ke hře i pohodlné sezení pro větší společnost. Šipky dodáváme ke hře. Jelikož jsme prodejci šipkového příslušenství, které nakupujeme od firmy PIKO, která je zástupcem firmy Harrows pro Českou republiku, není u nás problém cokoliv z jejich sortimentu přímo nakoupit.

V zadní oddělené části pravých předních prostor jsou separovány tři závodní pingpongové stoly značky JOLA Stoly jsme pořídili s přispěním Svazu stolního tenisu a výhradního dovozce Joly pro Českou republiku. Vytvořili jsme tím důstojné prostředí, jak pro rekreační soutěže, tak hlavně pro naše hosty, kteří nemají běžně možnost zahrát si na stole, na kterém se hrálo mistrovství světa. Ke stolům zapůjčujeme pálky i míčky. Zájemci o kvalitnější zážitek si mohou koupit míčky i pálku na místě.

Provozovatel

Billiard Centrum MSK s.r.o.

Kolbenova 1001/38e
190 00 Praha
Tel.:
+420 725 857 458
Email:
bckolbenka@seznam.cz
GPS:
50,108996 14,513480
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Cena

Cena: 139 Kč

Poznámka:Pool billiard: 179 Kč / hodina; Pyramida 250 Kč / hodina; Snooker 230 Kč / hodina, Malý karambol 159 Kč / hodina, Velký karambol 189 Kč / hodina, Stolní tenis 169 Kč / hodina.

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Bardzo fajný letní kino na Pragovce – Žena na střeše

Servírujeme vám již sedmý ročník letního kina na Pragovce, tentokrát se zastřešujícím tématem růst a půst. Letos budeme promítat každé úterý po setmění v hale Max Space v areálu Pragovky (vedle Permanent Pragovka).
Praha 9, Praha

Performativní přednáška s antropologem Matinem Soukupem

Pragovka Gallery vás 18. července od 18 hodin zve na doprovodný program k aktuální výstavě Šárky Koudelové a Gideona Horvátha BROKEN FEMUR. V rámci večera proběhne komentovaná prohlídka výstavou, křest katalogu a performativní přednáška.
Praha 9, Praha

Koncert a doprovodný program k výstavě Geovýběh

V rámci večera proběhne komentovaná prohlídka výstavou, křest katalogu, výstup z rezidence a koncert kapely R0XORM3N.
Praha 9, Praha

Daniel Nováček – Rekonstrukce č. 6

Pragovka Gallery vás zve na výstavu Daniela Nováčka Rekonstrukce č. 6 která se uskuteční od 7. 6. do⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 29. 8. 2024.
Praha 9, Praha

A Spring of Hope, A Winter of Despair

Pragovka Gallery vás zve na výstavu A Spring of Hope, A Winter of Despair. Výstava bude otevřena od 7. 6. do 29. 8. 2024.
Praha 9, Praha

Broken Femur – Šárka Koudelová a Gideon Horváth

Pragovka Gallery vás zve na výstavu Šárky Koudelové a Gideona Horvátha Broken Femur. Výstava se uskuteční od 7. 6. do 29. 8. 2024.
Praha 9, Praha

Martin Káňa – Geovýběh

Pragovka Gallery vás zve na výstavu Martina Káni Geovýběh. Výstava bude dostupná od 7. 6. do 29. 8. 2024.
Praha 9, Praha

Královský košt Praha

Přijďte zažít vzrušení degustace nejlepších českých a moravských vín. Společně objevíme tajemství kvality a rozmanitosti vín, která jsou důkazem naší lásky ke skvělému vínu.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Umělecké centrum Pragovka Art District

Nově vznikajíco kulturní centrum Pragovka Art District v pražských Vysočanech. Od léta 2016 se Pragovka, ukrývající přes 40 uměleckých ateliérů, otevírá světu.
Praha 9, Praha

Kurzy respektujícího přístupu

Porozumět tomu, co se v dítěti děje, proč ,,zlobí“ a ,,nechce poslouchat“, může být pro nás dospělé někdy složité. Zvlášť, když si poslušnost nechceme vynucovat autoritativním způsobem, jak to bylo docela běžné v době, kdy jsme sami byli dětmi. Pojďte s námi porozumět dětem.
Praha 9, Praha

Stanice metra Střížkov

Stanici metra Střížkov udělila v roce 2009 Evropská asociace ocelových konstrukcí jedno z devatenácti mezinárodních ocenění za vzhled.
Praha 9, Praha

Střelnice Prague Armory

Moderní indoor střelnice Prague Armory v Praze se zaměřuje na co největší zážitek ze střelby. Je tedy jedno, zda již vlastníte zbrojní průkaz, chcete se proškolit pro jeho získání, nebo byste chtěli zažít podobné pocity, jako zažívají vaši oblíbení hrdinové na filmovém plátně.
Praha 9, Praha

Park Zahrádky ve Vysočanech

Volnočasový park na území Prahy 9 Zahrádky najdete u Rokytky a nachází se v něm několik hřišť pro různě staré děti a kiosek s občerstvením a toaletou.
Praha 9, Praha

Outdoor Fittnes stezka Rokytka

Kvalitně vybavené venkovní fitness zasazené do povodí říčky Rokytka disponuje dřevěnými cvičebními prvky, které nabízejí možnost posilování a protahování vlastní vahou i originálními doplňky, například na žebřinách, hrazdách a bradlech.
Praha 9, Praha

Střelnice Camp Zero – Střelecké centrum Hloubětín

Nová moderní střelnice v Praze 9 – Hloubětíně, která je dostupná nejen střelcům s platným zbrojním průkazem, ale je otevřená všem zájemcům o střelbu včetně rodin s dětmi, které si zde mohou užít svůj den pod dohledem našich zkušených instruktorů.
Praha 9, Praha

Klíčovské sady v Praze

Ovocný sad na Klíčově, to je zelená oáza obklopená industriální atmosférou pražských Vysočan. Jedná se o jeden z 36 veřejných ovocných sadů na území hlavního města.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Největší craft beerová zahrádka ve střední Evropě

Pozveme vás do industriálního open air prostoru – do Pragovky! Denně budeme mít na čepu minimálně 12 až 15 druhů speciálů na čepu. Je to málo? K tomu přes sto druhů lahvových piv českých i světových.
Praha 9, Praha

Clarion Congress Hotel Prague

Čtyřhvězdičkový kongresový hotel představuje v současnosti jeden z největších a nejmodernějších kongresových hotelů v České republice.
Praha 9, Praha

Restaurant Pepř a Sůl

Restauraci provozuje majitel Mirek Svatoš společně s otčímem Petrem Hraničkou. Mirek se stará o servis a Petr pracuje v kuchyni. Kdysi tu bývala pivnice, ale pivní „kultuře“ je konec. Vysočany si zaslouží zážitkovou gastronomii, zahrádky k posezení.
Praha 9, Praha

Ubytovna Tip v Praze – Hloubětíně

Hledáte levné ubytování v Praze? Ubytovna Tip nabízí levné a přesto kvalitní ubytování v lokalitě Praha 9, s velmi dobrou dostupností do centra.
Praha 9, Praha

Cukrárna Amarilis Vysočany

Nabízíme široký výběr dortů, zákusků, cukrářských výrobků, chlebíčků a obložených mís.
Praha, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Plzeňka u Brabců

Plzeňka u Brabců je místo, kam si rádi zajdete na dobré pivo i dobré jídlo.
Praha 9, Praha

Dhaba Beas

Dhaba Beas je síť vegetariánských a veganských samo-obslužných restaurací vycházející hlavně z tradiční indické, thajské, vietnamské a české kuchyně.
Praha 9, Praha