Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Odpoledne argentinských specialit a deskových her
Gastronomické akce

Odpoledne argentinských specialit a deskových her

Speciální spojení vášní pro dobré jídlo a stolní hry.
V sobotu 22.10 od 14h do 22:30h pořádáme speciální den, kdy hlavní myšlenkou je možnost si zahrát deskové hry (nebo jakoukoli hru, kterou tam chcete provozovat) + vyzkoušet  speciální menu, poznat nové lidi a pokud chcete, naučit se španělsky. Pokud alespoń částečně ovládáte anglický jazyk, nebudete mít žádný problém.
Tuto sobotu 22.10 bude menu Locro, opravdu speciální argentinské plato, plus další dobroty....

Cena je 350 Kč na osobu a v ceně je veškeré jídlo (ne nápoje).

Můžete si přinést i své hry (máme jich několik, jak můžete vidět na fotkách), své přátele, spoluhráče...., co chcete! Místo je plné míst, kde si zahrát, a se stoly různých velikostí.

Jste všichni zváni k účasti. Počet míst je omezen na 40 osob, startovné je 350 Kč včetně vstupného + jídlo + dezert.

 

Provozovatel

Argentinské speciality La paisanita

Edisonova 429
109 00 Praha-Petrovice
Tel.:
+420 608 190 008
Email:
info@lapaisanita.cz
Email:
promocionessagraf...
GPS:
50,036004 14,556508
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha-Petrovice a okolí
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

Poznámka:Cena obsahuje vstupné a neomezenou konzumaci hlavního menu a zákusků. V ceně není obsažena konzumace pití.

 

Časová náročnost

8,0 hodin

 
 

Vánoční koncert – Václav Marek

Pozvánka na Vánoční koncert dne 10. 12. 2022, začátek v 19.00, společenský sál Domu občanské vybavenosti, Edisonova 429/28, Praha 10 – Petrovice.
Praha 10, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Jakuba Staršího v Petrovicích

Petrovický betlém Petrovický betlém má tradici již od začátku tohoto století. Jeho autorkou je MUDr. Jiřina Němcová. Na samém počátku byla myšlenka oslovit především všechny děti ve farnosti. Nicméně časem se ukázalo, že se cítí osloveny nejen děti.
Praha, Praha

Pátrání po Golemovi – venkovní hra pro rodiny s dětmi

Zveme vás na dobrodružnou procházku uličkami Prahy se zkušeným průvodcem. S naší rodinnou hrou objevíte, kde je ukrytý tajemný Golem. Děti i dospělí se formou hry ponoří do záhadných příběhů staré Prahy.
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – Kostel Stětí sv. Jana Křtitele v Hostivaři

Menší betlém je po celou vánoční dobu umístěný v otevřeném oltářním stole v kostele. Ve své figurální části je mistrovskou řezbou Josefa Krejčíka z Prahy.
Praha 10, Praha

Aktivity v okolí

Dětské centrum Tanzania park

Dětská herna v Praze s 30 atrakcemi na 1200 m² s možností narozeninových oslav, občerstvení a každým desátým vstupem zdarma. Tobogány, skluzavky, labyrint, balónkový bazén, trampolíny – zde začíná to pravé dobrodružství.
Praha 15, Praha

Areál Na Šancích v Praze

Svým hostům nabízíme pohodlí a komfort, skvělou gastronomii, klidné a příjemné prostředí s řadou možností sportovního a kulturního vyžití. K dispozici je i ubytování hotelového typu a v chatkách.
Praha 10, Praha

Vinný sklípek s degustací vín a posezením

Jednodenní nebo i vícedenní akce, při kterých ochutnáte kvalitní a lahodná vína, dobře se najíte a výborně se pobavíte v příjemném prostředí vinného sklípku. Od zkušených vinařů navíc získáte informace o pěstování révy, zpracování hroznů a výrobě vína.
Bořetice, Jihomoravský kraj

Školní výlety z Prahy a okolí

Široká nabídka převážně jednodenních výletů určených jako ideální doplněk probíraného učiva nejenom pro první a druhý stupeň základních škol z Prahy a jejího okolí. Tematicky zaměřené výlety po ČR lze realizovat během celého školního roku. Termíny si určujete sami.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hostel Milánská na Praze 10

Ubytování v klidném a příjemném prostředí Prahy 10, s výhodnou a rychlou dostupností do centra Prahy. K dispozici jsou zde jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Přízemí hostelu Milánská je bezbarierové.
Praha 10, Praha

Pivovar Hostivar v pražské Hostivaři

Pivovar nesoucí jméno Hostivar je vystavěn v regionu Prahy 15 na hranicích dvou katastrů, Hostivaře a Horních Měcholup. Myšlenka postavit akciový pivovar Hostivar dostala konkrétní v září 2011 a v únoru 2013 byla uvařena první várka.
Praha 15, Praha

Galerie národních vín a vinařství Praha

Stálá prodejní výstava národních i světových vín a progresivních vinařství, distribuční a degustační centrum vín, obchodní zastoupení vinařů, prodej vína za bezkonkurenční ceny.
Praha 11, Praha

Rodinný pivovar Vik

Možnost prohídky pivovaru – ukázka a ochutnání surovin pro výrobu piva. Kompletní postup výroby piva od přípravy surovin, přes výrobu, lahvování až po expedici a prodej piva.
Praha, Praha