Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Mikulášská nadílka v Aquacentru Šutka
Vodní atrakce v AC Šutka 2
Akce pro děti

Mikulášská nadílka v Aquacentru Šutka

Velká bohatá Mikulášská nadílka na Vás čeká v neděli 7. 12. 2014 v Aquacentru Šutka. Přijďte nás navštívit a užít si báječný den plný zábavy s možností vyhrát hodnotné dárky. Zároveň si můžete vyzkoušet nepřeberné množství atrakcí, jakými jsou AQUAZORBING, AQUASPACE, VODNÍ VÁLCE, VODNÍ DRÁHA a další
Velká bohatá Mikulášská nadílka na Vás čeká v neděli 7. 12. 2014 v Aquacentru Šutka. Přijďte nás navštívit a užít si báječný den plný zábavy, tance, hudby, soutěží a her s možností vyhrát zajímavé a hodnotné dárky. Zároveň si v 50m bazénu budete moci vyzkoušet nepřeberné množství atrakcí, jakými jsou aquazorbing, aquaspace, vodní válce, vodní dráha a mnoho dalšího. Aquacentrum Šutka navštíví také čerti, andělé i Mikuláš a nadělí všem hodným dětem lahodné sladkosti.

V neděli 7. 12. 2014 od 11:00 do 19:00 se v Aquacentru Šutka koná akce „Mikulášská nadílka v Aquacentru Šutka“, kdy na návštěvníky čeká mnoho zábavy i adrenalinových zážitků. V průběhu dopoledne až do 16:00 je připraven ve spodní části areálu především na menší dětské návštěvníky bohatý program plný soutěží a her, tance, hudby a malování.

Během celého odpoledne od 14:00 do 19:00 si nejen děti, ale též dospělí mohou vyzkoušet v 50m bazénu takové vodní atrakce jako aquazorbing, aquaspace, vodní trampolíny, vodní houpačky, opičí dráhu na vodu, otáčivé válce a mnoho dalších. Součástí celodenní akce bude moderovaný program s hudební produkcí a se soutěžemi o zajímavé a hodnotné ceny. Dárky čekají na všechny dětské návštěvníky Aquacentra Šutka.

Kromě tohoto programu si děti mohou užít mnoho zábavy v našem aquaparku, kde na ně také čekají 2 tobogány, skluzavky, divoká řeka, vodopád a mnoho dalšího. Kdo se však necítí na adrenalinový zážitek, může si odpočinout v našem wellness. Zde jsou k dispozici dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a dvě parní lázně. Zároveň si návštěvníci budou moci zasportovat v padesátimetrovém krytém bazénu, odpočinout ve vířivce nebo doplnit síly ve vodním baru s občerstvením.

Neváhejte proto a přijďte si v neděli 7. 12. 2014 užít báječný den se svou rodinou do Aquacentra Šutka! Těšíme se na vás! Veškerý program dané akce je zahrnut do běžné ceny vstupného. Bližší informace o této, ale i mnoha jiných akcích naleznete na webových stránkách nebo na facebooku.

Provozovatel

Aquacentrum Šutka

Čimická 848/41
182 00 Praha 8
Tel.:
+420 266 610 711
Email:
info@sutka.eu
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.sutka.eu
GPS:
50,124346 14,450459
 
Region:
Praha
Město:
Praha 8
Tipy na výlet:
Praha 8 a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Veškerý program dané akce je zahrnut do běžné ceny vstupného.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Království první třídy

Divadelní představení souboru Židle.
Praha 8, Praha

Království první třídy

Divadelní představení souboru Židle.
Praha 8, Praha

Improzápas

Zápas v divadelní improvizaci.
Praha 8, Praha

Kurz České pivo a pivovarnictví

Máte rádi pivo a chcete o něm vědět ještě více než dosud? Přesně pro vás jsou kurzy Sládkovy akademie. Dozvíte se spoustu nových informacích a hlavní náplní kurzu jsou i degustace. Z našich zkušeností jsou kurzy vhodné pro začátečníky i zkušené pivaře, každý si v nich přijde na své.
Praha 8, Praha

Aktivity v okolí

Památník Dívka s kolem – pocta Jindřišce Novákové

Památník Dívka s kolem se nachází v areálu ZŠ Bohumila Hrabala v Praze 8. Je poctou nejen Jindřišce Novákové, která byla spolu se svou rodinou popravena v Mauthausenu, ale také ostatním dívkám a ženám, které své životy položily v boji proti německé okupaci.
Praha 8, Praha

ArtZoona pro kluky a holčičky

Taneční škola – pohybové, zážitkové lekce v Praze pro děti i dospělé. Přijďte k nám nahlédnout do světa tance, zdravého pohybu, umění. Svěřte se do rukou hvězd!
Praha 8, Praha

Farmářský trh ve Dvoře v Kobylisích

Dvůr je unikátní společensko-kulturní prostor pro setkávání, poznávání, odpočinek a nakupování originálních výrobků domácí či netradiční výroby.
Praha 8, Praha

Areál koupaliště Na Stírce v Praze – Kobylisích

Areál koupaliště na Stírce nabízí bazén o rozloze 42,5 m x 16,5 m s hloubkou 2,3 m. Najdete zde také bazén pro děti s průměrem 16,5 m a hloubkou 0,8 m s vodním hřibem a skluzavkou.
Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Forbidden Taste – první pop-up restaurace v Praze

Galerie, obchod, sklep nebo hangár. I na takovýchto místech se může konat jedinečný gastronomický zážitek. Forbidden Taste je první pop-up restaurace v Praze a lokalita, kde milovníci dobrého jídla zasednou ke stolům tentokrát, stejně jako menu, zůstanou utajeny až do posledního okamžiku.
Praha, Praha

Pivní rarity v pivovaru u Bulovky

Jsme v současné době jediní v Čechách, kteří točí pivo z dřevěného, vysmoleného sudu. Můžete ochutnat dokonce první zmrzlinu v Čechách, která se vyrábí z pivních ingrediencí.
Praha 8, Praha

Tichá kavárna – pražská kavárna s neslyšící obsluhou

Tichá kavárna je první pražskou kavárnou, kde pracuje neslyšící obsluha. Kavárnu naleznete na Praze 8 – Kobylisích. Nabízí vám příjemné posezení v nekuřáckém a bezbariérovém prostředí, jehož součástí je také dětský koutek.
Praha 8, Praha

Pivovar Ládví Cobolis

Pivovar Ládví Cobolis vznikl v Kulturním domě Ládví na přelomu let 2017 a 2018. Původní restaurace je od základů přestavěna na moderní podnik kombinující industriální styl se dřevem.
Praha, Praha