Úvod > Kalendář akcí > Mikulášská nadílka na Staroměstském náměstí v Praze

Mikulášská nadílka na Staroměstském náměstí v Praze

Kdy 5. prosinec 2019 16:00 - 20:00 Akce pro děti
Mikuláši, čerti a andělé z celé Prahy přijedou oslavit svůj svátek na největší Vánoční trhy v České republice na Staroměstském náměstí v Praze. Děti i dospělé čeká bohatý mikulášský program a soutěže se sladkou nadílkou.
Staroměstské náměstí v centru české metropole zaplní ve čtvrtek 5. prosince stovky nadpřirozených bytostí. Čerti, Mikuláši a andělé přijdou rozveselit a obdarovat malé i velké návštěvníky největších vánočních trhů v České republice.

Dvouhodinová mikulášská show s názvem Andělské Vánoce začne v 16 hodin.Chybět nebudou soutěže, zpívání koled ani další hry a zábava. Děti se mohou těšit na nový příběh čertíka Albertíka, který se tentokrát stane nechtěným Andělem páně. Raději by ale hrál v hudební skupině a jezdil po vánočních koncertech.A proto dělá vše, aby svůj sen uskutečnil. Pozve si na to dokonce čertovskou kapelu s vychytralou čerticí. Nakonec se vše povede a jeho psí kapela ho přenese do velkého hudebního finále.

V pohádce se na pódiu Staroměstského náměstí objeví také trumpetista Oslík, sněhulák Kulička, vánoční Mráčkové, čertovská rodinka, andělská kapela, kamarád sob, poštovní králíček a zahraniční host Grinč. Nejmenší se mohou těšit také na tradiční volbu nejhezčí masky.


Podrobný program

16.00 – 18.00 Andělské Vánoce
18.30 – 19.30 Pěvecký sbor TRIANGL se svými sólisty
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 12. 2019