Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Matylda zasahuje
Akce pro děti

Matylda zasahuje

Vydejte se s kachnou Matyldou na jeden venkovský dvorek. Matylda chce všem pomoct a dát dobrou radu. Ne vždycky to vyjde. Tuhle zábavnou pohádku s písničkami si užijí nejen děti, ale i rodiče. Příběh je inspirován známým večerníčkem.
Matylda je kachna domácí, která žije se svým sousedem psem Barykem a ostatními zvířaty na venkovském dvorku. Všem ráda pomůže a dá „dobrou“ radu. Podívejte se na její eskapády, ze kterých vzejde nejedna historka. Určitě se budete smát Matyldiným nápadům, budete napnutí, jak to všechno dopadne, zda nezpůsobí víc škody než užitku, a navíc se potěšíte hezkými písničkami. Její veselé příběhy pobaví nejen děti, i rodiče najdou v Matyldiných příhodách hodně legrace a snad i nějaké poučení. Pohádka je inspirována večerníčky Hany Lamkové, ve kterých Matyldě propůjčila hlas Stella Zázvorková.

Provozovatel

KD Kyje

Šimanovská 47
198 00 Praha 9
Tel.:
+420 266 712 465
Email:
info@kdkyje.cz
WWW:
www.kdkyje.cz
GPS:
50,097689 14,543791
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
Tipy na výlet:
Praha 9 a okolí
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

Poznámka:děti do 3 let zdarma

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Sladké Vánoce na Chvalském zámku

K období Vánoc neodmyslitelně patří sladké dobroty, cukroví či čokoláda. O tom, jak se mlsalo na přelomu 19. a 20. století bude naše letošní vánoční výstava s názvem Sladké Vánoce na Chvalském zámku.
Praha 20, Praha

Adventní neděle s andělem Gabrielem

Milé děti, že jste ještě neviděli pravého anděla? O třetí adventní neděli vás s andělem Gabrielem zveme na komentované prohlídky.
Praha 20, Praha

Živý betlém na Chvalském zámku

Prožijte Štědrý den v duchu rodinných tradic. I letos se můžete se svými blízkými setkat na nádvoří Chvalského zámku.
Praha 20, Praha

Vánoční ArtBazaar

Pragovka Gallery vás zve na tradiční vánoční ArtBazaar, který proběhne v neděli 4. prosince 2022 od mezi 12 a 19 hodinou v areálu Pragovky. Originální umělecká díla za příznivé ceny do 5 000 Kč nejen pod stromeček si budete moct koupit přímo od rezidentek a rezidentů Pragovky.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Kostel sv. Bartoloměje v Praze-Kyjích

Kostel sv. Bartoloměje v Kyjích byl založen pražským biskupem Janem II. a vysvěcen po roce 1227.
Praha 9, Praha

Kyjský rybník

Kyjský rybník se nachází v pražských Kyjích a je součástí Přírodního parku Klánovice-Čihadla. Patří k oblíbeným místům k letnímu koupání i zimnímu otužování. Na jižní straně je pěkná pláž, vstupy do vody se ale nacházejí téměř po celém obvodu rybníka.
Praha 9, Praha

Hravýlety – hravé výlety pro rodiče s dětmi

Pamatujete na bojovky a stopovačky ze svého dětství? Aplikace Hravýlety Vám nabízí výlety plné úkolů, příběhů a odměn.
Praha 14, Praha

Půjčovna Namche – půjčovna stanů, lezeckého a skialpového vybavení

Půjčovna nabízí outdoorové a veškeré skialpové vybavení, zaměřené na lyže značky SkiTrab. Při půjčovně funguje i prodejna a bazar.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Ubytovna Tip v Praze – Hloubětíně

Hledáte levné ubytování v Praze? Ubytovna Tip nabízí levné a přesto kvalitní ubytování v lokalitě Praha 9, s velmi dobrou dostupností do centra.
Praha 9, Praha

Hotel Svornost v Praze – Počernicích

Hotel Svornost se nachází na východním okraji Prahy, 15 minut od historického centra, nedaleko od Sazka Areny a v blízkosti Jižní spojky. Nabízí rodinné, klidné prostředí za velice příznivé ceny. Hotel má 20 pokojů a 50 lůžek. Pokoje mají vlastní WC a koupelnu, lednicí, fénem.
Praha 14, Praha

Penzion Český statek

Pension s rodinnou atmosférou v Praze – Dolních Počernicích, 300 metrů od golfového hřiště GRBB, se snadnou dopravou do centra Prahy.
Praha 9, Praha

Panský Dvůr Dolní Počernice

Rodinné odpoledne, výlet na kole nebo odpočinek s přáteli a prohlídka pivovaru? V Panském Dvoře s vlastním pivovarem jsou vítáni všichni, kdo mají rádi dobré jídlo a pití (zejména milovníci pivních speciálů), stejně jako cyklisté, milovníci wellness a děti, pro které je zde mnoho aktivit.
Praha 9, Praha