Úvod > Kalendář akcí > Mandlobraní s vínem – otevřené sklepy
Mandlobraní s vínem - otevřené sklepy
"> Mandlobraní s vínem - otevřené sklepy
20.8.
21.8.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Mandlobraní s vínem – otevřené sklepy

  • 20. srpen 2021 18:0021. srpen 2021 22:00
Již dvakrát se museli zrušit tradiční Slavnosti mandloní a vína. Proto jsme se rozhodli je nahradit alespoň srpnovým Mandlobraním s vínem. V pátek 20. srpna se můžete těšit na otevřené sklepy v obou vinařských uličkách. V sobotu 21. srpna bude program skutečně nabitý!
Na Dukelském náměstí vás čeká kuchařská show Honzy Vorla, vystoupení cimbálové muziky Antonína Stehlíka (kteří se v odpoledních hodinách přemístí na nádvoří domu U Synků), koncerty kapel Z Horní Dolní a dál na jih, Ukulele orchestra jako Brna, La Bande a BUTY.

Na náměstí proběhne také soutěž jedlíků, děti se mohou povozit na dřevěných kolotočích, vyrobí si vlastní button či si mohou nechat pomalovat obličej… Nejen pro děti pak bude připraven jarmark zaměřený na mandlové produkty, u vybraných restaurací můžete ochutnat mandlové menu a zapít jej mandlovým pivem.

A co se bude dít v samotných mandlových sadech? Můžete se těšit na mandlové občerstvení, rozhlednu a fotorám (těšíme se na vaše instagramové fotky s #mandlobrani).

Pro návštěvníky bude připraveno záchytné parkoviště, ze kterého bude jezdit na nádraží kyvadlová doprava. V době konání akce dojde k omezení provozu na náměstí a v okolních ulicích a na komunikaci vedoucí směrem k rybníkům a také ve vinařských uličkách.

Od 1. července můžete v předprodeji zakoupit vstupenky na Turistickém informačním centru nebo online. Cena vstupenky v předprodeji 200,- Kč (studenti a důchodci 150,- Kč). Vzhledem k aktuálním omezením kulturních akcí bude počet vstupenek omezen. Je tedy možné, že na místě již nebudou k dostání.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí