Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Vinopa Hustopeče – tradice v moderním hávu
Ubytování

Hotel Vinopa Hustopeče – tradice v moderním hávu

Hotel je určen především pro obdivovatele tradiční architektury, milovníky dobrého vína či příznivce golfu. Hotel nabízí ubytování v Hustopečích s výjimečným komfortem a širokou nabídku služeb.
Hotel se nachází téměř v centru města. V oblasti vonící po vinné révě, na počátku sklepní uličky "města dobrého vína". Můžete ji ochutnat jak v pevném, tak především v kapalném stavu. Jistě nepohrdnete ani výhledu do krajiny, jelikož hotel se rozprostírá na kopci, odkud budete mít město jako na dlani.

Celková koncepce řešení interiérů je navržena tak, aby vyhovovala jak běžným návštěvníkům, tak náročnějším klientům. Věříme, že tento fakt umocní i ochota našich zaměstnanců, jež jsou vám kdykoliv k dispozici a rádi pomohou splnit vaše přání.

Přijďte si k zahrát adventure golf (minigolf), který nabízí v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. Vstup na adventure golf není potřeba rezervovat.

Hlavním znakem restaurace je příjemné a decentní prostředí v tradičním moravském stylu, kde si plně vychutnáte špičkovou gastronomii. A nejen to! Načerpáte zde nové síly a zbavíte se všedních starostí u dobrého jídla, vína či piva.

Součástí hotelu je rozlehlé archivní sklepení, kde jsou uložena kvalitní vína špičkových vinařů, zejména z velkopavlovické a mikulovské oblasti. Za všechny vinaře jich můžeme jmenovat alespoň několik : Baloun, Mádl, Michlovský, Tetur V., vinařství Sonberk, Josef Valihrach.

Provozovatel

Hotel Vinopa

Herbenova 527/5
693 01 Hustopeče
Tel.:
+420 519 323 480
Tel.:
+420 731 700 025
Email:
info@hotelvinopa.cz
WWW:
www.hotelvinopa.cz
GPS:
48,938468 16,739734
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Koštovna Crustum Hustopeče

Koštovna Crustum Hustopeče

Hustopeče, Jihomoravský kraj
Sklípek Aurora v Hustopečích

Sklípek Aurora v Hustopečích

Hustopeče, Jihomoravský kraj
Hotel Rustikal v Hustopečích

Hotel Rustikal v Hustopečích

Hustopeče, Jihomoravský kraj
Amande Restaurant Hustopeče

Amande Restaurant Hustopeče

Hustopeče, Jihomoravský kraj