!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Slavnosti mandloní a vína 2021 v Hustopečích
Slavnosti mandloní a vína 2021 v Hustopečích
"> "> ">
26.3.
28.3.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Slavnosti mandloní a vína 2021 v Hustopečích

Kdy 26. březen 2021 9:0028. březen 2021 17:00
Přijeďte se podívat, jak kvete největší mandloňový sad ve střední Evropě! Samozřejmostí je také bohatý kulturní program, gurmánské mandlové speciality v místních restauracích a krásný výhled z Mandloňové rozhledny.
Přivítejte jaro a užijte si první teplé dny na Slavnostech mandloní a vína v Hustopečích.  Už dnes vám můžeme prozradit, že rok 2020 bude pro naše mandlové slavnosti přelomovým. Díky vašemu neuvěřitelnému zájmu a pro váš větší komfort se Slavnosti mandloní a vína protáhnou od pátku do neděle. 26. - 28. března 2021 se na vás těšíme v srdci mandloní a vína!

Těšit se můžete na gastrozónu na náměstí, kuchařskou show, soutěž jedlíků, koncerty, Art plac, mandlo-meníčka po cestě, mandlové dílničky, vycházky a mnoho dalšího.

Na své si přijdou také milovníci turistiky. Ty do největších mandloňových sadů ve střední Evropě dovede jedna ze tří různě dlouhých tras, na které nebudou chybět stanoviště s občerstvením v režii místních rybářů, myslivců, Všehoschopných či Ranče Valkýra, úkoly pro děti i dospělé a zasloužená odměna v cíli pro malé i velké účastníky.
 
Vyrazit můžete i na vycházku „Mandloňovou stezkou na rozhlednu“, na stanovištích plnit úkoly a sbírat razítka, za která na konci vaší cesty obdržíte drobnou pozornost.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 10. 2020

Ubytování a restaurace v okolí