Úvod > Kalendář akcí > Slavnosti mandloní a vína 2020 v Hustopečích

Slavnosti mandloní a vína 2020 v Hustopečích

Kdy 28. březen 2020 9:00 - 29. březen 2020 17:00 Gastronomické akce
Přijeďte se podívat, jak kvete největší mandloňový sad ve střední Evropě! Samozřejmostí je také bohatý kulturní program, gurmánské mandlové speciality v místních restauracích a krásný výhled z Mandloňové rozhledny.
Přivítejte jaro a užijte si první teplé dny na Slavnostech mandloní a vína v Hustopečích.  Už dnes vám můžeme prozradit, že rok 2020 bude pro naše mandlové slavnosti přelomovým. Díky vašemu neuvěřitelnému zájmu a pro váš větší komfort se Slavnosti mandloní a vína protáhnou na celý víkend. 28. - 29. března 2020 se na vás těšíme v srdci mandloní a vína!

Sobotní program bude více zajímat milovníky moderní gastronomie - hlavní program se odehraje na Dukelském náměstí a bude zahrnovat gastrozónu, kuchařské show, pro děti mandlové dílničky nebo řemeslný tématický jarmark.

Neděle se celá odehraje v mandloňovém sadu, kde vás kromě gastrozóny čeká i umělecký program, odpočinková piknik zóna a zážitkové workshopy.

Po oba dva dny se mezi náměstím a sadem můžete projít na našich vycházkových trasách s občerstvením a úkolovými stanovišti.

Na své si přijdou také milovníci turistiky. Ty do největších mandloňových sadů ve střední Evropě dovede jedna ze tří různě dlouhých tras, na které nebudou chybět stanoviště s občerstvením v režii místních rybářů, myslivců, Všehoschopných či Ranče Valkýra, úkoly pro děti i dospělé a zasloužená odměna v cíli pro malé i velké účastníky.
 
Vyrazit můžete i na vycházku „Mandloňovou stezkou na rozhlednu“, na stanovištích plnit úkoly a sbírat razítka, za která na konci vaší cesty obdržíte drobnou pozornost.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 12. 2019

Ubytování a restaurace v okolí