!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Slavnosti mandloní a vína 2022 v Hustopečích
Slavnosti mandloní a vína 2022 v Hustopečích
"> "> ">
25.3.
27.3.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Slavnosti mandloní a vína 2022 v Hustopečích

  • 25. březen 2022 9:0027. březen 2022 17:00
Přijeďte se podívat, jak kvete největší mandloňový sad ve střední Evropě! Samozřejmostí je také bohatý kulturní program, gurmánské mandlové speciality v místních restauracích a krásný výhled z Mandloňové rozhledny.
Přivítejte jaro a užijte si první teplé dny na Slavnostech mandloní a vína v Hustopečích

Těšit se můžete na mandlové speciality, mandlový jarmark, mandlové likéry, mandlové pivo, kapely různých žánrů a samozřejmě nepřijdete o otevřené sklepy místních vinařů. Ti přivítali Mandlobraní s vínem nadšeně, protože i je trápí aktuální omezení a vyhlíží, kdy vám budou moct nalít své nejvydařenější vzorky.

Na své si přijdou také milovníci turistiky. Ty do největších mandloňových sadů ve střední Evropě dovede jedna ze tří různě dlouhých tras, na které nebudou chybět stanoviště s občerstvením v režii místních rybářů, myslivců, Všehoschopných či Ranče Valkýra, úkoly pro děti i dospělé a zasloužená odměna v cíli pro malé i velké účastníky.
 
Vyrazit můžete i na vycházku „Mandloňovou stezkou na rozhlednu“, na stanovištích plnit úkoly a sbírat razítka, za která na konci vaší cesty obdržíte drobnou pozornost.
Zobrazit více

Provozovatel

Turistické informační centrum Hustopeče

Dukelské nám. 23
693 01 Hustopeče
Tel.:
+420 519 412 909
Email:
tic@hustopece.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.slavnosti-man...
WWW:
www.hustopece.cz
GPS:
48,939980 16,738660
 
 

Vstupné

Poznámka:https://www.kinohustopece.cz/

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí