!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Malí fotografové
Akce pro děti

Malí fotografové

Kdy 24. duben 2021 14:00 - 17:00
Svět fotografie není jen digitální tvorba, mobil a Instagram. Chceme děti naučit opět milovat analog. Našim cílem je odhalit jim kouzlo fotografie a podpořit v nich úsilí k vlastní tvorbě. Zveme malé nadšence od 6 do 12 let na naše kurzy.
iž pátým rokem pořádáme oblíbené kurzy fotografování pro děti. Zvány jsou děti od šesti do dvanácti let, které láká tajemství analogové fotografie. Seznámí se s rozdílem mezi dnes již běžně používanými digitálními fotoaparáty a klasickými analogovými fotoaparáty.

Vyzkouší si několik fotoaparátů – klasických, ale také jednoduchých plastových vyráběných firmou Lomography či dřevěných dírkových komor vyráběných značkou Dirkoma. V improvizované temné komoře si vyrobí fotogram, a tím se seznámí i s procesem vyvolávání fotografií.

Chcete-li dětem nabídnout možnost kreativně se vydovádět mimo linii dnes populární digitální fotografie a Instagramu, přihlaste je na náš kurz.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 10. 2020