!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Tibetská čajovna Dharmasala v Praze
Gurmánská turistika

Tibetská čajovna Dharmasala v Praze

Jedinečná kombinace cestovatelského prostředí s kulturou čaje a Himalájí, převážně Tibetu. Prvotřídní japonské, čínské či tibetské čaje, tradiční pokrmy, kulturní akce, workshopy, tibetské zpívající mísy k zapůjčení i ke koupi. V čajovně Dharmasala si užijete pohodovou atmosféru, klid a mír.

Tibetská čajovna Dharmasala je ojedinělý koncept čajovny, který v sobě pojí nejen kulturu čaje a Himalájí, resp. Tibetu, ale také lásku k horám a cestování. Dochází tak ke spojení mnoha lásek, které dosud byly společně přítomny jen v mysli mnoha lidí, nikoli však fyzicky na jednom místě – a nyní je naleznete společně se skvělou atmosférou právě zde.

V čajovně si vychutnáte kvalitní tibetské, japonské a čínské čaje, tradiční pokrmy z oblasti Indie a Tibetu, vyzkoušte můžete obědové vegetariánské menu (ve všední dny) a přijít můžete také na mnoho nevšedních kulturních a gastronomických akcí – konají se zde přednášky a workshopy na cestovatelská témata, uspořádat vaší vlastní akce není problém.

K zapůjčení i prodeji tu najdete tibetské zpívající mísy, tibetské deky, čepice, obtížně dostupné knihy a mapy o Tibetu a Himalájích. Čajovna je také místem setkávání nevšedních osobností.

Zobrazit více

Provozovatel

Tibetská čajovna Dharmasala

Peckova 15
186 00 Praha 8
Tel.:
+420 770 772 677
Email:
info@dharmasala.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.dharmasala.cz
GPS:
50,091161 14,447064
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 8
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:

Neplatí se žádné vstupné, ceny za konzumaci nápojů jsou dobrovolné.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny