Úvod > Kalendář akcí > Kvítek mandragory
Hudební a divadelní akce

Kvítek mandragory

Nenechte si ujít jedinečnou možnost se pobavit, odreagovat, hodit své starosti za hlavu a zazpívat si s námi písně, jako "Dlouhá noc", "Sladké mámení", "Copacabana", "Vzhůru k výškám" a mnoho dalších.
V příjemném prostředí Podzámecké zahrady zámku Kroměříž můžete zažít krásný a romantický večer plný humoru a písní od Heleny Vondráčkové. Půjde navíc o premiérové uvedení koncertní verze tohoto úspěšného muzikálu, který vyprodával sály divadla Broadway velmi dlouho. Nenechte si ujít jedinečnou možnost se pobavit, odreagovat, hodit své starosti za hlavu a zazpívat si s námi písně, jako "Dlouhá noc", "Sladké mámení", "Copacabana" nebo "Vzhůru k výškám" a mnoho dalších.

“Kvítek mandragory je projektem, který využívá těch nejkrásnějších a nejlepších písniček Heleny Vondráčkové jak z tuzemského, tak zahraničního repertoáru. Záměrně nebudu prozrazovat o co půjde, aby to bylo překvapení. Kvítek Mandragory, což je písnička Heleny Vondráčkové z šedesátých let, u nás představuje diamant, o který se hraje. Jakým způsobem, to prozrazovat nebudu,” říká režisér Radek Balaš.

Scénář a režie: Radek Balaš
Hudební aranžmá: Michal David
Hudební supervize: Helena Vondráčková
Kostýmy: Roman Šolc
Choreografie: Václav Kuneš
Nastudování: Divadlo Broadway

Miroslav Etzler
Richard Genzer
Bronislav Kotiš
Michaela Novotná
Veronika Zelníčková
Nelly Řehořová