Úvod > Kalendář akcí > Květina na Výstavišti
Ateliér Rychta na Výstavišti
"> Ateliér Rychta na Výstavišti "> Květina na Výstavišti "> Květina na Výstavišti "> Květina na Výstavišti "> Květina na Výstavišti "> Květina na Výstavišti "> Květina na Výstavišti "> Květina na Výstavišti "> Květina na Výstavišti "> Květina na Výstavišti "> Květina na Výstavišti
10.6.
31.12.
+ Přidat foto
Výstavy

Květina na Výstavišti

  • 10. červen 2021 11:0031. prosinec 2021 18:00
Interaktivní výstava Květina na Výstavišti je o propojení pohledu současných umělců a starých mistrů. Vybraná umělecká díla jsou zároveň inspirací pro interaktivní část, která diváka zavede do tvořivého světa bez hranic. Propojí ho s umělcem, jenž jednotlivé expozice tvořil.
Do nového Ateliéru Rychta na Výstavišti určeného pro kulturu, rozvoj, workshopy a setkávání lidí všech generací zve jako první výstava Květina na Výstavišti, kde jsou prezentována nejen originální umělecká díla na téma Květina inspirovaná starými mistry, najdete zde i řadu interaktivních prvků pro malé i velké návštěvníky. 

Ateliér Rychta vznikl v budově pozdně secesního stylu z roku 1908, kde v posledních letech sídlila známá restaurace U Primasů. Kromě dlouhodobých výstav, jako je i současná výstava Květina na Výstavišti, nabídneme i spoustu další zábavy. Workshopy pro děti i dospělé u příležitostí významných svátků jako jsou Vánoce či Velikonoce, ale i menších oslav typu dožínky nebo příchod jara, přednášky pro dospělé, seniory, rozvojové kurzy a mnoho dalšího. Pro spolupráci jsme přizvali řadu umělců a tvůrčích osobností, které spolu s naším programovým týmem z Výstaviště připravují celoroční nabídku zábavy, rozvoje, tvorby, pohybu, nebo třeba jen relaxu u dobré kávy.
 
Interaktivní výstava Květina na Výstavišti je o propojení pohledu současných umělců a starých mistrů. Vybraná umělecká díla jsou zároveň inspirací pro interaktivní část, která diváka zavede do tvořivého světa bez hranic. Propojí ho s umělcem, jenž jednotlivé expozice tvořil. Věříme, že tato výstava vám otevře svět fantazie a umění.
 
Rodiče mohou ocenit přehlídku současné české výtvarné tvorby napříč generacemi. Zároveň edukativní a interaktivní část zavede naše malé návštěvníky do světa umělecké fantazie. Dítě se stane samo umělcem, nebo uměním samotným.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021