Úvod > Kalendář akcí > Kurz Feng Shui prostoru

Kurz Feng Shui prostoru

Kdy 1. říjen 2011 9:00 - 27. listopad 2011 9:00 Společenské akce
Feng Shui nový životní styl, který pomáhá k celkové harmonii člověka v prostředí, kde žije. Vytvořte si i vy svůj ideální a harmonický prostor, kde se budete cítit příjemně a kam se budete rádi vracet. Nastolíte tak i harmonii vašim vztahům a zdraví.
Kurz Feng Shui prostoru Feng Shui je tradiční čínské umění, které se zaměřuje na život v harmonii s okolním prostředím. Vyhledává nejideálnější energie pro člověka v daném místě a v určitém čase. Pomáhá v případech, kdy potřebujeme zlepšit či podpořit určitou nerovnováhu v oblasti zdraví, vztahů, prosperity či spokojenosti.

Tradiční Feng Shui je proto založené na komplexních metodách s individuálními výpočty pro každého člena domácnosti či firmy, pro každý prostor a v závislosti na konkrétním čase. My se zabýváme právě tímto tradičním Feng Shui, které je založeno na těchto třech základních pilířích – člověk, prostor a čas. 

Co se naučíte - Základy tradičního Feng Shui jin a jang, 5 elementů,barvy,tvary, materiály,typy prostoru, krajina, pozemek, dům, byt, jednotlivé místnosti Metody Feng Shui Numerologie, intuitivní Feng Shui, Ba Gua ( Pa Kua ), magický čtverec, škola tvaru.
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 2. 2019