!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Kolo pro život - Manitou Železné hory
Kolo pro život - Manitou Železné hory
"> "> "> "> "> ">
22.8.
+ Přidat foto
Sportovní akce

Kolo pro život - Manitou Železné hory

Kdy 22. srpen 2020 9:00 - 18:00
Kolo pro život je největší seriál závodů horských kol určený pro širokou veřejnost včetně dětských závodů a bohatý celodenní doprovodný program zdarma. Vrchlabí Špindl Tour je sedmou zastávku této celorepublikové akce, které se ročně aktivně zúčastní přes 25 000 osob.
Klasická biková trasa 66 km, která v seriálu patří k těm náročnějším. Profil je hodně jezdivý plný zajímavých technických pasáží, dlouhých výjezdů a sjezdů. Je třeba dobře rozvrhnout síly a zvláště při jízdě dolů být opatrný. Během jízdy vystřídáte všechny druhy povrchů včetně kořenů, kamenů i vody. K „Manitou“ brody přes řeku patří, stejně jako cesty lemující do ruda zbarvené áleje jeřabin a dozrávající kukuřice. Vzhledem k délce a náročnosti trasy jsou na trase B k dispozici j 4 dobře vybavené občerstvovací stanice. Na dvou místech můžete v případě technických problémů využít službu mechanika v Technickém servisu Kooperativy.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí