Úvod > Kalendář akcí > Jóga mezi obrazy
Sportovní akce

Jóga mezi obrazy

Kdy 26. červenec 2021 20:00 - 21:00
Pojďte dosáhnout klidu mysli a harmonie těla v jedinečném prostředí galerie, soustředící se na to nejnovější ze současného umění. Večerní relaxační hatha jóga s lektorkou Evou je zpátky.
Hledáte netradiční zážitek? A už jste někdy cvičili jógu v bývalé továrně a navíc v galerii? Přijďte načerpat kreativní energii, zbavit se stresu a na chvíli se zastavit po hektickém dni. Večerní lekcí relaxační jógy vás provede Eva Indruchová, certifikovaná instruktorka Hatha jógy, registrovaná u mezinárodně uznávané organizace Yoga Alliance. Eva se józe věnuje přes 10 let a její lekce jsou jemné a pomalé. Hlavním cílem je znovu objevit sám sebe, naučit se naslouchat svému tělu a uvolnit se. Součástí každé lekce je i závěrečná aroma relaxace. Lekce jsou vhodné pro všechny, a to včetně úplných začátečníků.

Slovo jóga znamená spojení, sjednocení, rovnováhu a vyváženost. Označuje filozofii, duchovní nauku či náboženství, používá se pro tělesná a duchovní cvičení. Vede k rovnovážnému emočnímu a psychickému stavu, k dosažení klidu mysli. Přinášíme Vám propojení jógy s inspirativním prostředím galerie Pragovka v industriálních prostorách rodícího se uměleckého centra.

Informace pro zájemce:
Termín kurzů:
• Pondělí 20:00 – 21:00
• Cena kurzu: 200 Kč / lekce
S sebou: jógamatku (karimatku), pohodlné oblečení, případně deku na závěrečnou relaxaci.
Rezervujte si místo na produkce.pragovkagallery@gmail.com
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021