Úvod > Kalendář akcí > Glorchestra na Výstavišti – Tata Bojs, Vladimír 518 a další
Tata Bojs
"> Tata Bojs "> Vladimír 518 "> Katarzia "> glorchestra
26.7.
Přidat foto
Festivaly

Glorchestra na Výstavišti – Tata Bojs, Vladimír 518 a další

Tata Bojs, Katarzia či Vladimír 518 rozezní glorchestra tour 2022! Jedinečné spojení symfonického orchestru a moderních hudebních žánrů od hip hopu přes alternativní elektroniku a písničkářství až k popu a taneční hudbě.
Tata Bojs, Katarzia či Vladimír 518 rozezní glorchestra tour 2022. Netradiční žánrová fúze s názvem glorchestra loni přišla s originálním konceptem, který na české hudební mapě chyběl a u fanoušků zaznamenal velký úspěch. I proto se jeho organizátoři a tvůrci v čele s Milanem Caisem a Radimem Výchopněm rozhodli uspořádat sérii koncertů i letos. Znovu spojí zdánlivě nespojitelné tvůrčí osobnosti československé nejen hudební scény a opět podpoří významné české památky.

Jedinečné spojení symfonického orchestru a moderních hudebních žánrů od hip hopu přes alternativní elektroniku a písničkářství až k popu a taneční hudbě chtějí organizátoři rozšířit i mimo hudební pole a slibují nové zážitky i z jiných uměleckých sfér. „Hip hop ukážeme v nečekaných souvislostech, o což se postarají Idea a MC Gey z labelu Ty Nikdy. Talentovaná slovenská písničkářka Katarzia představí svůj mix alternativní elektroniky a parádně vystavěných autorských věcí. Ve velkém stylu to rozjedou Tata Bojs, tak, jak to umí jen oni. Závěr setu pak bude patřit dvojici Bratři. Ultimátní spojení techna a klasických nástrojů Unique Orchestra je něco, na co se opravdu těším. Jsem také velmi rád, že se ke glorchestře znovu připojí skvělý Vladimír 518, který se jako pomyslné pojivo celého koncertu proplete sety jednotlivých interpretů,“ uvedl Radimo.

Turné glorchestra, které i letos bude doprovozeno jedinečnou vizuální show pod taktovkou Milana Caise, se představí fanouškům na celkem šesti zastávkách. „Po roce jsem opět dostal důvěru postarat se o vizuální uchopení téhle výjimečné akce. Je to čest i závazek. Tentokrát máme ještě o něco větší pódium, ale zároveň na něm bude asi i díky účasti Tata Bojs více nástrojové techniky,“ popisuje přípravy Milan Cais 

Provozovatel

Výstaviště Praha

Výstaviště 67
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 800 610 610
Email:
info@myglo.cz
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
https://glorchest...
GPS:
50,104616 14,430563
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Poznámka:Veškerý výtěžek ze vstupného poputuje na obnovu či údržbu vybraných památek.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny