Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Gastronomický večer v Sokolově
Gastronomické akce

Gastronomický večer v Sokolově

Gastronomický večer se koná v Sokolově 14. prosince.
Tentokrát si tuto gastronomickou akci můžete dopřát i s ubytováním. Již tradiční akce pořádana Alanem Remešem a klubem karlovarských šéfkuchařů CHEF de CHEf club, tentokrát za účasti šéfkuchaře Lukáše Palusky. Dnešní večer je menu doplněno vybranými víny VINAŘSTVÍ U KOSTELA. Tato gastronomická akce se koná 14.12.2013.

Menu Jemná paštika z kuřecích jatýrek s nakládaným barevným pepřem, doplněná o omáčku lesních brusinek a ořechový bochánek Tramín červený 2011, výběr z hroznů.œ Jemný houbový krém se slaninovou pangrittatou Muškát moravský 2012, pozdní sběr. Kančí frikasé doplněné o pečené těstovinové suflé Zweigeltrebe 2012, pozdní sběr.œ Vepřový bok macerovaný v zelených bylinkách připravovaný „Sous-Vide“ servírovaný na hrachovém puré, společně s restovanými kukuřičkami Fravignon – cuvée 2011, pozdní sběr. Čerstvě pečený muffin s celozrnnými vločkami v žloutkové pěně a kuličkou citronového sorbetu Sauvignon 2012, výběr z hroznů.  

Cena akce je 1150 Kč.  Sleva při koupi od 4 vstupenek 10%, od 6 vstupenek 15%, od 8 vstupenek 20% za večeři. Potřebujete-li ubytování, zajistíme vám jej za 600 Kč na osobu včetně snídaně.

Štefan Margita – Na správné cestě

Štefan Margita, operní pěvec, tenor se z operního světa poprvé vydá do světa šansonu!
Sokolov, Karlovarský kraj

Krušnohorské vánoční trhy na hradě Loket

Tentokrát se můžete těšit na stará řemesla a zvyky, vážící se k regionu Krušných hor a Poohří.
Loket, Karlovarský kraj

Zimní prohlídky na hradě Loket

Hrad Loket si můžete prohlédnout s průvodcem nebo si ho projít od sklepů až po půdu sami. V několika patrech studených a vlhkých kobek naleznete expozici útrpného práva. Hrad je pro návštěvníky otevřen denně.
Loket, Karlovarský kraj

Stamic, Sommer, Haydn

Koncert.
Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Escape Král pašeráků

Escape games, geocaching, pořádný záhul na fyzickou a psychickou kondici, samostatnost a vlastní rozhodování, týmová práce a taky nějaká ta sranda. Prostě vše co potřebuje správný pašerák. Pokud si na to vše troufáte tak se s námi ponořte do staré legendy ze západních Krušných hor.
Sokolov, Karlovarský kraj

Retro technické muzeum v Sokolově

Nové retro technické muzeum se nachází v původně pivovarských sklepech v Sokolově. Podzemní prostory se nachází mezi plaveckým bazénem a obchodním centrem Ural.
Sokolov, Karlovarský kraj

Aktivní odpočinek v areálu krytého bazénu Sokolov

Krytý bazén v Sokolově nabízí široké veřejnosti možnost aktivní formy odpočinku a sportovního vyžití v klidném a příjemném prostředí zámeckého parku poblíž centra města. Areál v současné době návštěvníkům nabízí 25 m bazén s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogány v délkách 93 m a 23 m.
Sokolov, Karlovarský kraj

Rozhledna Hard

V Sokolově najdete krásnou vyhlídku na návrší zvaném Hard. Koncem 19. století tu býval městský hřbitov, potom střelnice nebo kamenný vyhlídkový gloriet. V roce 1907 se však místní okrašlovací spolek rozhodl přestavět gloriet na opravdovou rozhlednu.
Sokolov, Karlovarský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovar Permon v Sokolově

Sokolovský Pivovar Permon, to je legenda na české kraftové scéně! Vystudovaný kybernetik Ladislav Sás začínal v roce 2006 s vařením piva v garáži, za sládka si vybral svého zetě a obchod řeší jeho syn.
Sokolov, Karlovarský kraj

Gurmánský zážitek v hotelu Císař Ferdinand

Každé úterý a čtvrtek se na terase hotelu Císař Ferdinand, pod hradem Loket, můžete zúčastnit grilování selátka a otevírání slovanské podzemní pece. Tu nenajdete nikde jinde na území ČR!
Loket, Karlovarský kraj

Rodinný pivovar Svatý Florian v Lokti

Navštivte starobylé město Loket, vychutnejte si výborné pivo a ubytujte se v bezprostřední blízkosti středověkého hradu. Společnost Goethe Tour nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných hotelech Císař Ferdinand, St. Florian a U Bílého koně.
Loket, Karlovarský kraj

Pivovarské muzeum Loket

V rodinném minipivovaru svatý Florián v Lokti na Sokolovsku se nově nachází pivovarské muzeum, které se stalo součástí rozlehlých prostor pivovaru. Malá pivovarská expozice se nachází v Payerově domě – jednom z nejstarších domů ve městě.
Loket, Karlovarský kraj