Úvod > Co chcete dělat? > Pension a restaurace Atmosféra v historickém centru Lokte
Pension a restaurace Atmosféra v historickém centru Lokte
"> "> Atmosféra "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Pension a restaurace Atmosféra v historickém centru Lokte

Přímo v historickém centru Lokte, které patří k nejhezčím městečkám v České republice, najdete pension a restauraci Atmosféra. Můžete se zde ubytovat v příjemném prostředí, nebo se zúčastnit některé z akcí, které se v Atmosféře pořádají. Rádi zde pro vás zařídí také catering.
Komorní, rodinná restaurace Atmosféra leží přímo v historickém centru města Loket a je zaměřena na výbornou českou a mezinárodní kuchyni. Místní kuchaři zde vaří z prvotřídních produktů bez jakýchkoliv chemických dochucovadel. Maso je vždy pořizováno z domácího a čistého chovu. Mimo příjemného posezení přímo v restauraci je možné si v letních měsících využít restaurační zahrádku na historickém náměstí.

Pension Atmosféra nabízí ubytování ve čtyřlůžkových, třílůžkových a dvojlůžkových pokojích vybavených sprchovým koutem a WC. Cena za ubytování zahrnuje bohatou snídani v naší restauraci. K pensionu patří pěkná sluneční terasa, kde je při pěkném počasí příjemné posezení. Bezdrátové připojení k internetu prostřednictvím WIFI je samozřejmě k dispozici. Kapacita Pensionu je 15 osob.

Provozovatel

Restaurant-Pension Atmosféra

T.G.M 59/112
357 33 Loket
Tel.:
+420 352 684 334
Tel.:
+420 602 650 443
Email:
info@restaurantat...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.restaurantatm...
GPS:
50,185715 12,753840
 
 

Vstupné

Poznámka:Cena ubytování po dohodě.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí