Úvod > Co chcete dělat? > Pivovar Permon v Sokolově
Pivovar Permon v Sokolově
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Gurmánská turistika

Pivovar Permon v Sokolově

Sokolovský Pivovar Permon, to je legenda na české kraftové scéně! Vystudovaný kybernetik Ladislav Sás začínal v roce 2006 s vařením piva v garáži, za sládka si vybral svého zetě a obchod řeší jeho syn.
Sokolovské pivo Permon je vyráběno proslulou českou technologií. Je to tradiční přírodně řádně kvašené nepasterované živé pivo bez přísad. Čerstvější a kvalitnější pivo než přímo z minipivovaru totiž nikde jinde nedostanete.

Sokolovský pivovar Permon má denní výstav 1500 l. Výroba piva Permon byla zahájena v roce 2006. V roce 2011 byl pivovar modernizován a bylo mu městem Sokolov uděleno právo várečné. Kromě stáčení do již tradičních speciálních pivních 1 l PET lahví byla instalována automatická stáčecí linka na skleněné lahve. To umožnilo rozšířit výrobu a sortiment prodeje tradičních nepasterovaných, nefiltrovaných piv o zahraniční pivní speciály.

Pivovarská prodejna/pivotéka se nachází přímo v areálu pivovaru Permon Sokolov. V prodejně je možno zakoupit veškeré produkty z našeho pivovaru včetně triček a dalších reklamních předmětů. Dále je možnost zde nakoupit lahvová piva i z dalších menších pivovarů z Čech i ze zahraničí. V neposlední řadě zde na vás čeká farmářský krám s výrobky regionálních výrobců. V pivotéce je možnost posedět a ochutnat naše pivo Permon z jednoho z osmi výčepních kohoutů, včetně nealkoholické permonády.

Portfolio Permoníků je neskutečné, určitě je zajděte k nim do pivotéky ochutnat! Najdete ji přímo v pivovaru, právě tam najdete tradiční přírodně řádně kvašené nepasterované živé pivo bez přísad. Však tady se řídí heslem In hop we trust! Proto tu prodávají i piva z dalších menších pivovarů z Čech i ze zahraničí, stejně jako farmářské regionální výrobky. Hazy Citra, Joe in the Garden, Sherpa IPA, Papa, Libeerty, Summer ale, mají toho fakt moc a vždycky je to zážitek.
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pivovarské muzeum Loket

Pivovarské muzeum Loket

Loket, Karlovarský kraj
Restaurace Atmosféra v Lokti

Restaurace Atmosféra v Lokti

Loket, Karlovarský kraj