Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Gastro Junior – Bidvest Cup 2014/2015 – finále Brno
Gastronomické akce

Gastro Junior – Bidvest Cup 2014/2015 – finále Brno

Národní kolo (finále) se uskuteční 15. až 17. ledna 2015 na Brněnském Výstavišti Brno.
ČASOVÝ HARMONOGRAM SOUTĚŽE

15. ledna 2015 – čtvrtek
Prezence účastníků od 8:30 hodin, pavilon P Slavnostní zahájení pavilon P, brněnského výstaviště 9:30 hodin. Studenti ze škol, vylosovaných na 1. den soutěže, budou již připraveni v pracovním oblečení a budou mít připraven inventář a suroviny k soutěži /cukrář, číšník/. Z časových důvodů je nutné zahájit soutěž podle harmonogramu. Rozlosování škol do dnů: bude zasláno e-mailem do 19. 12. 2014 a současně uveřejněno na webových stránkách AKC a AČ ČR. Losování pořadí : v 10:00 hodin (po slavnostním zahájení). Nejdříve se dostaví k losování studenti soutěžící 1. den, poté studenti, soutěžící 2. a 3. den. Soutěžícím, kteří nebudou první den soutěže přítomni, vylosují soutěžní pořadí asistentky. Soutěž: od 10:30 – 18:00 hodin. Seznámení s pracovištěm, nástup prvních soutěžících k přípravě na plnění soutěžního úkolu. Přestávku na oběd vyhlásí moderátoři po dohodě s předsedy soutěžních komisí.

16. ledna 2015 – pátek
Soutěž Dopoledne do 8:00 hodin příchod do pavilonu dopoledních skupin soutěžících všech oborů 8:15 hodin seznámení s pracovišti 8:30 hodin nástup prvních soutěžících k přípravě na plnění soutěžního úkolu Odpoledne do 13:00 hodin příchod do pavilonu odpoledních skupin soutěžících všech oborů 13:15 hodin seznámení s pracovišti 13:30 hodin nástup prvních soutěžících k přípravě na plnění soutěžního úkolu Případná malá časová odchylka od harmonogramu v nástupu odpolední skupiny bude vyhlášena moderátorem

17. ledna 2015 – sobota
Soutěž: do 8:00 hodin příchod soutěžících všech oborů do pavilonu 8:15 hodin seznámení s pracovišti 8:30 hodin nástup prvních soutěžících k přípravě na plnění soutěžního úkolu Nástupy jednotlivých soutěžících po celou dobu soutěže bude určovat hodnotitelská komise. Zhodnocení soutěžního úkolu hodnotícími komisaři všech oborů: rozprava se soutěžícím a trenérem se bude konat vždy bezprostředně po ukončení soutěžního úkolu. Trenér soutěžících oborů kuchař a cukrář má možnost soutěžní pokrm ochutnat. Slavnostní vyhlášení výsledků: 15:30 hodin kongresový sál OREA hotelu Voroněž Křížkovského 49, 603 00 Brno Je třeba se před vstupem do kongresového sálu prokázat zeleným vstupním průkazem, který byl pro vstup na výstaviště či pozvánkou GJB. 

Provozovatel

Výstaviště BVV - pavilon P

Výstaviště 405/1
603 00 Brno
Tel.:
+420 274 812 324
Email:
tajemnice@akc.cz
GPS:
49,187727 16,582270
 
Region:
Jihomoravský kraj
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
Tipy na výlet:
Brno a okolí
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Vánoční trhy na brněnském výstavišti

Od 9. do 18. prosince se na brněnském výstavišti konají tradiční Vánoční trhy, které jsou skutečným rájem pro nákup vánočních dárků. Návštěvníci si jistě vyberou ve vánočně vyzdobených pavilonech z pestré nabídky od více než 400 prodejců z celé republiky i ze zahraničí.
Brno, Jihomoravský kraj

Tutanchamon – jeho hrob a poklady v Brně

Výstava svým návštěvníkům přibližuje historicky jedinečnou událost – objevení hrobky faraona Tutanchamona, k němuž došlo v roce 1922 v egyptském Údolí králů. Koná se na Výstavišti Brno v pavilonu C.
Brno, Jihomoravský kraj

Šťastné a voskové ve Vida!

Vosk a svíčky k Vánocům prostě patří.
Brno, Jihomoravský kraj

Tady bydlí Akčňákovi – superhravá výstava ve Vida

Vítejte v domě rodiny Akčňákových! Na první pohled vypadá obyčejně, ale v každé místnosti si užijete spoustu zábavy.
Brno, Jihomoravský kraj

BVV – Brněnské výstaviště

Veletrhy Brno navazují ve svém podnikání na tradici, která byla zahájena v roce 1928 Výstavou soudobé kultury v Československu. Na začátku 20. století vznikl jeden z nejznámějších evropských výstavních areálů. Brněnské výstaviště bylo otevřeno v roce 1928 a patří ke skvostům funkcionalismu.
Brno, Jihomoravský kraj

Venkovní expozice v zábavním vědeckém parku Vida! v Brně

Zábavní vědecký park Vida! science centrum bude mít novou stálou venkovní expozici.
Brno, Jihomoravský kraj

Šifrovací hra Mise do oblak

Objevte věci, které zůstávají běžnému návštěvníkovi skryté.
Brno, Jihomoravský kraj

Zábavní vědecký park Vida! v Brně

Zapomeňte na muzeum. V brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! se exponátů dotýkat prostě musíte. Ale pozor – možná pak nevyjdete z údivu. Objevujte, bavte se a učte se hrou.
Brno, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Congress Hotel Brno

Tento příjemný hotel disponuje největším kongresovým centrem v regionu s nejmodernějším technickým vybavením a vysokou variabilitou. OREA Congress Hotel Brno****, který sousedí s BVV Brno, je bezbariérový a zaparkovat u něj můžete na jednom z hotelových parkovišť.
Brno, Jihomoravský kraj

Hotel Voro Brno

OREA Hotel Voro Brno je situovaný v těsné blízkosti brněnského výstaviště, má bezbariérový přístup a zaparkovat můžete na hotelovém parkovišti. Hotel nabízí několik salonků pro konání rodinných oslav či firemních akcích menšího rozsahu.
Brno, Jihomoravský kraj

Restaurace Prominent – skvělá gastronomie v Brně

Restaurace Prominent nabízí spojení jedinečného místa pro setkání s přáteli či obchodními partnery a zajímavé kulinářské zážitky. Netradiční zpracování tradičních surovin vychází z tradice české a moravské kuchyně.
Brno, Jihomoravský kraj

Prominent restaurant&terrace – potěší všechny vaše smysly

Kulinářským zážitkem a zdvořilou obsluhou je restaurace Prominent příslibem nezapomenutelného večera.
Brno, Jihomoravský kraj