Úvod > Kalendář akcí > Formidable! Aznavour poprvé v Brně

Formidable! Aznavour poprvé v Brně

Kdy 27. květen 2020 19:30 - 21:30 Hudební a divadelní akce
Do Česka přijíždí další představení z dílny Directo Productions. Po Édith The Show se zpěvačkou Jil Aigrot a Paris The Show či Piaf The Show se zpěvačkou Anne Carrere bude v české premiéře uvedeno Formidable! Aznavour oslavující život a dílo Charlese Aznavoura.
Formidable! Aznavour vypráví skrze kultovní písně příběh života slavného šansoniéra a vezme nás zpět do doby nezapomenutelné „La Bohême“. Zpěvák, skladatel a herec arménského původu Charles Aznavour bývá označován za „francouzského Franka Sinatru“, a poté, co Frank Sinatra zemřel, byl Aznavour považován za posledního z tzv. „Velkých“.

Ve Formidable! Aznavour špičkového tenoristu ztvární francouzský zpěvák Jules Grison, který se českému publiku představil poprvé v rámci projektu Paris The Show v roce 2016. Tento zpěvák, herec a skladatel získal své první mezinárodní ocenění již coby čtrnáctiletý mladík. Kromě Charlese Aznavoura patří mezi jeho velké vzory také Gilbert Bécaud či Jacques Brel.

Nejen prvotřídními pěveckými výkony, ale také pomocí videoprojekcí, originálního pojetí scény a dekorací show Formidable! Aznavour vzdává hold legendárnímu zpěvákovi, který dal této produkci své osobní požehnání.

Objevte kořeny největších písní velikána francouzského šansonu, které se staly nedílnou součástí světového hudebního dědictví!

Zpěv: Jules Grison (zpěv)
Hudebníci: Béatrice Guiffray (housle), Benoit Pierron (bubny, perkuse), Fredéric Viale (harmonika), Philippe Villa (piano), Sophie Desvergnes (basa)
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrářství a kavárna Bukovský

Cukrářství a kavárna Bukovský

Brno-Žabovřesky, Jižní Morava
Šelepka

Šelepka

Brno-Královo Pole, Jižní Morava
Winebary justWINE v Brně

Winebary justWINE v Brně

Brno, Jižní Morava