Úvod > Co chcete dělat? > Paintball Arena Brno – dvoupatrové kryté hřiště v centru Brna
Letní sporty

Paintball Arena Brno – dvoupatrové kryté hřiště v centru Brna

Kryté paintballové indoor hřiště v centru Brna s půjčovnou vybavení a celoročním provozem nabízí kvalitní a spolehlivé vybavení, oblíbené herní scénáře i dohled zkušených kvalifikovaných instruktorů s dlouholetou praxí.
Kryté indoor hřiště na paintball se nachází přímo naproti koupališti Dobrák v Brně – Králově Poli. Jedná se o jedno z největších krytých hřišť na paintball v ČR.

Zábavu si zde užijete ve dvou patrech – unikátní je kombinace otevřených prostor a labyrintu místností, nechybí ani schodiště. Hraje se na ploše 1 600m2, vše je osvětleno. Mimo to je k dispozici moderní zázemí (šatny, sprchy, toalety). Výhodou hřiště je i snadná dostupnost MHD (zastávka je přímo u arény) a celoroční provoz 7 dní v týdnu.

Paintball je moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport, ve kterém není ani tak důležitá fyzická kondice a síla, ale především schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat. Paintball je hra týmová, tudíž komunikace mezi hráči, týmová spolupráce a správná taktika je klíčem k úspěchu.

Ubytování a restaurace v okolí

Ještě jednu – Ice Cream Shop Brno

Ještě jednu – Ice Cream Shop Brno

Brno, Jihomoravský kraj
Šelepka

Šelepka

Brno-Královo Pole, Jihomoravský kraj
Cukrářství a kavárna Bukovský

Cukrářství a kavárna Bukovský

Brno-Žabovřesky, Jihomoravský kraj
Konfit Restaurant & wine v Brně

Konfit Restaurant & wine v Brně

Brno, Jihomoravský kraj