!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Open House Brno 2020
Open House Brno 2020
"> ">
25.4.
26.4.
+ Přidat foto

Open House Brno 2020

Kdy 25. duben 2020 - 26. duben 2020 Festivaly
Festival Open House vám ukáže Brno tak, jak ho neznáte a chcete poznat. Zdarma se otevřou dvě desítky míst v centru i mimo něj, některá bude možné projít i s průvodcem.
Zajímá vás, jak uvnitř vypadají architektonicky zajímavé domy? Jak fungují kancelářské a administrativní komplexy? Co zbylo z industriálních staveb? Jak vypadá město ze střech některých domů? Festival Open House Brno vám do nich umožní přístup.

Festival Open House Brno 2019 otevřel na dva dny budovy a místa, kolem kterých chodíte, ale nemůžeme se do nich podívat. Návštěvníkům dal zdarma nahlédnout, jak vypadají zevnitř architektonicky zajímavé stavby, jak fungují administrativní a technické budovy či co zbylo z industriálních staveb.

Otvírejte Brno spolu s námi!
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 12. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrářství a kavárna Bukovský

Cukrářství a kavárna Bukovský

Brno-Žabovřesky, Jižní Morava
Winebary justWINE v Brně

Winebary justWINE v Brně

Brno, Jižní Morava
Apartmán v centru Brna

Apartmán v centru Brna

Brno-střed, Jižní Morava