Úvod > Kalendář akcí > Festival ledových soch v Galerii Harfa 2020 - výstava ledových soch
Festival ledových soch v Galerii Harfa 2020 - výstava ledových soch
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> LP_Ondrej_Bens_pri_praci.jpg "> Denisa_Domanská_s_veverkou_z_Doby_ledové_.jpg "> Miroslav_Bobek_a_lední_medved_.jpg "> Mamut_.jpg
25.1.
3.2.
+ Přidat foto

Festival ledových soch v Galerii Harfa 2020 - výstava ledových soch

Kdy 25. leden 2020 - 3. únor 2020 Výstavy
Festival ledových soch je největší akcí svého druhu pořádanou v České republice a na střeše nákupního centra Galerie Harfa se letos pořádá už podeváté. Letošním tématem je království čar a kouzel.
Sochy jsou na střeše nákupní galerie k vidění až dokud neroztají. Vydržet by měly nejméně do poloviny února. Zpříjemněte si víkendové nákupy návštěvou jedinečně výstavy.

Nechte se přenést se do krajiny fantazie, kde vládne tuhá zima a led neroztává. Festival ledových soch v letošním roce zobrazuje nejrůznější postavy z Království čar a kouzel. Mezi exponáty se tak objevila třeba nesmrtelná Saxana, Malá čarodějnice, pan Tau či Ježibaba z Perníkové chaloupky. Do dálných mystických říší nás zavedl kouzelný čaroděj Gandalf, Frodo Pytlík z Kraje nebo Merlin. Návštěvníci se mohli setkat s lapačem Šmoulů Gargamelem, populárním Harry Poterem, či Babou Jagou z pohádky Mrazík, která je zobrazena i se svou chaloupkou na kuřích nožkách.

Pokud chcete zažít opravdu aktivní den, doplňte nakupování a prohlídku ledových soch o aktivní sport na kluzišti Pre Arena, kde si můžete i zapůjčit brusle.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 2. 2020