Úvod > Aktuality > Festival ledových soch proběhne o víkendu na Harfě v Praze

Festival ledových soch proběhne o víkendu na Harfě v Praze

Vydáno 25. ledna 2020 Zážitky
Nenechte si ujít unikátní Festival ledových soch v Galerii Harfa! Už 9. ročník festivalu se uskuteční ve dnech 25. – 26. ledna 2020. Letošním tématem je království čar a kouzel. Ledoví umělci pro vás vykouzlí z bloků ledu postavy Harryho Pottera, Gandalfa s Frodem Pytlíkem, Pana Tau, Baby Jagy, Krakonoše nebo i Gargamela, Merlina a dalších.
Ledová sochaFestival ledových soch je největší akcí svého druhu pořádanou v České republice a na střeše nákupního centra Galerie Harfa se letos pořádá už podeváté.

Led je dokonalý sochařský materiál, škoda jen, že vydrží tak krátce. Přijďte se pokochat průsvitnou nádherou, než roztaje! Ledové sochy na Harfě mají letos společné téma Království čar a kouzel. Těšit se můžete na sochy Harryho Pottera, Gandalfa s Frodem Pytlíkem, Pana Tau, Baby Jagy, Krakonoše nebo i Gargamela, Merlina a dalších.

ledosochařNenechte si ujít doprovodný program, který bude na střeše probíhat celý víkend 25. a 26. ledna 2020. Ledoví sochaři vám ukáží, jak ledové sochy vznikají. Do práce s ledovými kvádry se pustí v sobotu v 9:00 hodin. Svá díla musí dokončit do neděle 26. ledna 2020. Sochy si pak budete moci prohlédnout, dokud neroztají. Vstupné na "ledové sochy" je zdarma. Pokud budete chtít, můžete také využít ledové kluziště, které je v provozu do 28 února.
Kluziště v Galerii Harfa

Kluziště v Galerii Harfa

Přijďte si zabruslit s vašimi dětmi na ledovou plochu na střeše Galerie Harfa. Veřejné bruslení denně od 15.00 do 18.30 hodin. Večerní veřejné bruslení v sobotu od 19.00 do 20.30 hodin. Bruslení pro děti denně od 13 do 14:30 hodin.