Úvod > Kalendář akcí > Divadlo Continuo - Ostrovy v krajině
Divadlo Continuo - Ostrovy v krajině
"> "> ">
6.8.
13.8.
+ Přidat foto

Divadlo Continuo - Ostrovy v krajině

Kdy 6. srpen 2020 21:00 - 13. srpen 2020 23:00 Hudební a divadelní akce
Břeh a hladina rybníka, pole, louky, koruny stromů i nepoužívaná trať místní lokálky. Všechna tato místa se stanou dějištěm divadelních akcí, výtvarných a zvukových instalací, které budou moci diváci zhlédnout v libovolném pořadí. Putování zšeřelou krajinou kolem rybníka. Ostrovy v krajině.
Každoroční letní site specific projekt, který Divadlo Continuo pořádá již od roku 1997, se letos uskuteční v otevřené krajině v blízkosti Švestkového Dvora v Malovicích, sídla Divadla Continuo.

Břeh a hladina rybníka, pole, louky, polní cesty, koruny stromů i nepoužívaná trať místní lokálky. Všechna tato místa se stanou dějištěm divadelních akcí, výtvarných a zvukových instalací, které budou moci diváci projektu zhlédnout v libovolném pořadí a poskládat si tak svůj vlastní příběh. Putování zšeřelou krajinou kolem rybníka. Ostrovy v krajině Malovicka každý večer od 6. do 13. srpna, vždy od 21 hodin.

Divadlo Continuo pozvalo k účasti na projektu dvacítku mladých umělců, studentů uměleckých škol i začínající profesionály, aby společně s nimi vytvořili projekt pokoušející se reflektovat současnou společenskou situaci očima mladých lidí z několika evropských zemí. 

Společenská témata, o kterých všichni každý den mluví, věci, které každodenně žijeme, ale neodvažujeme se je vyslovit ani před sebou samými. Ohlušující banality i intimní zpovědi šeptané tak tiše, že je lze jen stěží zaslechnout. Útržky poezie, novinových zpráv, fragmenty lidských příběhů… Ostrovy…
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Rychta Netolice

Hotel Rychta Netolice

Netolice, Jižní Čechy
Penzion Na Horánku Netolice

Penzion Na Horánku Netolice

Netolice, Jižní Čechy
Autokemp Podroužek u Netolic

Autokemp Podroužek u Netolic

Netolice, Jižní Čechy
Zábavné centrum Družba Vodňany

Zábavné centrum Družba Vodňany

Vodňany, Jižní Čechy