Úvod > Co chcete dělat? > Zábavné centrum Družba Vodňany
Gurmánská turistika

Zábavné centrum Družba Vodňany

Ve Vodňanech najdete Zábavné centrum Družba, které je umístěno v překrásném prostředí jižních Čech plných rybníků a překrásné přírody. Restaurace, penzion, bowling, taneční klub, venkovní terasa, dětský koutek, zimní zahrada – to vše je vám k dispozici pro příjemné posezení s rodinou, či přáteli.
Předností celého multifunkčního objektu je snaha o maximální spokojenost každého návštěvníka. Soukromé oslavy, svatby, rauty, taneční večery, party, ale i firemní večírky, prezentace, konference, školení, atd..najdete u nás pod jednou střechou. Veškeré prostory lze uzpůsobit vašim potřebám, lze využít datový projektor, plátno, TV, DVD a vše potřebné k vaší spokojenosti.

Svou kapacitou 80 míst v restauraci italského stylu a v zimní zahradě s kapacitou 40 míst je největší restaurací ve městě. Při příznivém počasí a hlavně v létě můžete využít dalších 30 míst na naší venkovní terase. Tradiční českou a světovou kuchyni vám připravíme dle našeho jídelního lístku a vše obohatí pizza dle originální italské receptury, připravovaná přímo před vašimi zraky, kdy linoucí se vůně umocní její vynikající chuť. Samozřejmostí je široký výběr pokrmů z ryb. Nedílnou součástí restaurace je dětský koutek, kde hrající si děti nechávají své rodiče a blízké, vychutnávat lahodnou italskou kávu Varesina, koktejl či dezert.

Ubytování v penzionu je v klidné části města. Pokoje jsou umístěny ve druhém poschodí budovy a jejich celková kapacita je 15 lůžek – jeden dvoulůžkový, tři třílůžkové a jeden čtyřlůžkový apartmán. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Každý pokoj je dále vybaven televizním přijímačem se satelitním příjmem a Wi-fi.

Rozsáhlé parkoviště a přírodní koupaliště se nachází přímo před penzionem. V bowlingovém centru si můžete zahrát na 4 drahách.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Prajer Vodňany

Hotel Prajer Vodňany

Vodňany, Jižní Čechy
Kavárna v Království času Protivín

Kavárna v Království času Protivín

Protivín, Jižní Čechy
Hotel Rychta Netolice

Hotel Rychta Netolice

Netolice, Jižní Čechy
Autokemp Podroužek u Netolic

Autokemp Podroužek u Netolic

Netolice, Jižní Čechy