Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Rychta Netolice
Ubytování

Hotel Rychta Netolice

Rodinný hotel Rychta se nachází v klidném historickém centru malebného jihočeského městečka Netolice, obklopeného rybníky v šumavském podhůří. Nabízí nejen příjemné ubytování, bezpečné parkování v uzamčeném dvoře, ale i celodenní stravování v hotelové restauraci.
Hotel Rychta nabízí 19 pokojů s kapacitou 46 stálých lůžek a 11 přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, televizorem se satelitním systémem, bezplatným přístupem na internet. Apartmá jsou vybaveny minibarem a rádiem.

Restaurace má kapacitu 45 míst. Je vybavena diskrétními boxy po šesti až deseti místech. Podáváme výběr z jídelního lístku a velký výběr kvalitních moravských vín. Samozřejmostí je i káva Piazza d´ Oro. Na venkovní zahrádce vás od května do října rádi obsloužíme a nabídneme krajové speciality. Celkově zde najde místo téměř 60 hostů. Druhá zahrádka je určena pouze hotelovým hostům a je umístěna v hotelovém dvoře pro 20 hostů.

Stylová pivnice má kapacitu 50 míst a 6 míst na baru. Nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, něco malého k pivu, hotová jídla a všechna minutková jídla.

Bar hotelu je samostatným provozem s kapacitou 50 míst. Vedle piva nabízí široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Vybaven je stolním fotbálkem, billiarem, šipkami, jukeboxem, výherními a nevýherními automaty. Bar je možný rezervovat pro pořádání různých společenských akcí včetně živé hudby.

V hotelu je k dispozici také půjčovna a úschovna kol.

Provozovatel

Hotel Rychta

Staré město 131
384 11 Netolice
Tel.:
+420 388 324 603
Email:
rychta@cbox.cz
WWW:
www.hotelrychta.com
GPS:
49,049195 14,197768
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Šumava
Město:
Netolice
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Na Horánku Netolice

Penzion Na Horánku Netolice

Netolice, Jihočeský kraj
Autokemp Podroužek u Netolic

Autokemp Podroužek u Netolic

Netolice, Jihočeský kraj
Cukrárna U Kratochvíle

Cukrárna U Kratochvíle

Netolice, Jihočeský kraj
Ekofarma Horní Chrášťany

Ekofarma Horní Chrášťany

Lhenice, Jihočeský kraj