Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Prajer Vodňany
Ubytování

Hotel Prajer Vodňany

Hotel Prajer nabízí ubytování v jihočeském městě Vodňany. Nově zrekonstruovaný hotel je vám k dispozici pro víkendové pobyty, dovolenou a rekreaci, nebo jen pro pouhé přespání, například při cestě na dovolenou na Šumavě.
Hotel Prajer má tři podlaží. Na prvém podlaží najdete hotelovou restauraci a recepci. Na druhém a třetím podlaží pak samotné dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány. Ubytovací kapacita Hotelu Prajer je 49 osob a pro další 3 osoby je možno připravit přistýlky. 1 pokoj je bezbariérový. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, Internetem, TV, satelitem a minibarem. Snídaně v ceně ubytování je zajištěna v hotelové restauraci. Společné prostory Hotelu Prajer jsou hlídány kamerovým systémem.

Hotel Prajer vám nabízí možnost uspořádání školení, obchodních jednání, seminářů, prezentačních a kulturních akcí, firemních setkání, rodinných událostí, rautů atd. Pro školící uspořádání stolů a židlí je kapacita cca 35 lidí. Při divadelním uspořádání je kapacita cca 50 lidí.

Hotel dále nabízí whirlpool a saunu finskou nebo infra (dle přání hosta) až pro 6 lidí, úschovnu kol zdarma, možnost odvozu osob a kol na domluvené místo a prodej krátkodobých rybářských povolenek.

Provozovatel

Hotel Prajer

ČSLA 131
389 01 Vodňany
Tel.:
+420 608 029 547
Tel.:
+420 383 457 425
Email:
info@hotelprajer.cz
Email:
prajer@iol.cz
WWW:
www.hotelprajer.cz
GPS:
49,146852 14,176826
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Lahoda & dětské studio

Kavárna Lahoda & dětské studio

Vodňany, Jihočeský kraj
Zábavné centrum Družba Vodňany

Zábavné centrum Družba Vodňany

Vodňany, Jihočeský kraj
Kavárna v Království času Protivín

Kavárna v Království času Protivín

Protivín, Jihočeský kraj
Cukrárna U Kratochvíle

Cukrárna U Kratochvíle

Netolice, Jihočeský kraj