Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Prajer Vodňany
Ubytování

Hotel Prajer Vodňany

Hotel Prajer nabízí ubytování v jihočeském městě Vodňany. Nově zrekonstruovaný hotel je vám k dispozici pro víkendové pobyty, dovolenou a rekreaci, nebo jen pro pouhé přespání, například při cestě na dovolenou na Šumavě.
Hotel Prajer má tři podlaží. Na prvém podlaží najdete hotelovou restauraci a recepci. Na druhém a třetím podlaží pak samotné dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány. Ubytovací kapacita Hotelu Prajer je 49 osob a pro další 3 osoby je možno připravit přistýlky. 1 pokoj je bezbariérový. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, Internetem, TV, satelitem a minibarem. Snídaně v ceně ubytování je zajištěna v hotelové restauraci. Společné prostory Hotelu Prajer jsou hlídány kamerovým systémem.

Hotel Prajer vám nabízí možnost uspořádání školení, obchodních jednání, seminářů, prezentačních a kulturních akcí, firemních setkání, rodinných událostí, rautů atd. Pro školící uspořádání stolů a židlí je kapacita cca 35 lidí. Při divadelním uspořádání je kapacita cca 50 lidí.

Hotel dále nabízí whirlpool a saunu finskou nebo infra (dle přání hosta) až pro 6 lidí, úschovnu kol zdarma, možnost odvozu osob a kol na domluvené místo a prodej krátkodobých rybářských povolenek.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 25. 8. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Zábavné centrum Družba Vodňany

Zábavné centrum Družba Vodňany

Vodňany, Jižní Čechy
Kavárna v Království času Protivín

Kavárna v Království času Protivín

Protivín, Jižní Čechy
Penzion Benešovský mlýn Protivín

Penzion Benešovský mlýn Protivín

Heřmaň, Jižní Čechy
Hotel Rychta Netolice

Hotel Rychta Netolice

Netolice, Jižní Čechy