Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Prajer Vodňany

Hotel Prajer Vodňany

Ubytování
Hotel Prajer nabízí ubytování v jihočeském městě Vodňany. Nově zrekonstruovaný hotel je vám k dispozici pro víkendové pobyty, dovolenou a rekreaci, nebo jen pro pouhé přespání, například při cestě na dovolenou na Šumavě.
Hotel Prajer má tři podlaží. Na prvém podlaží najdete hotelovou restauraci a recepci. Na druhém a třetím podlaží pak samotné dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány. Ubytovací kapacita Hotelu Prajer je 49 osob a pro další 3 osoby je možno připravit přistýlky. 1 pokoj je bezbariérový. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, Internetem, TV, satelitem a minibarem. Snídaně v ceně ubytování je zajištěna v hotelové restauraci. Společné prostory Hotelu Prajer jsou hlídány kamerovým systémem.

Hotel Prajer vám nabízí možnost uspořádání školení, obchodních jednání, seminářů, prezentačních a kulturních akcí, firemních setkání, rodinných událostí, rautů atd. Pro školící uspořádání stolů a židlí je kapacita cca 35 lidí. Při divadelním uspořádání je kapacita cca 50 lidí.

Hotel dále nabízí whirlpool a saunu finskou nebo infra (dle přání hosta) až pro 6 lidí, úschovnu kol zdarma, možnost odvozu osob a kol na domluvené místo a prodej krátkodobých rybářských povolenek.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 8. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Zábavné centrum Družba Vodňany

Zábavné centrum Družba Vodňany

Vodňany, Jižní Čechy
Penzion Benešovský mlýn Protivín

Penzion Benešovský mlýn Protivín

Heřmaň, Jižní Čechy
Hotel Rychta Netolice

Hotel Rychta Netolice

Netolice, Jižní Čechy