!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Prajer Vodňany

Hotel Prajer Vodňany

Ubytování
Hotel Prajer nabízí ubytování v jihočeském městě Vodňany. Nově zrekonstruovaný hotel je vám k dispozici pro víkendové pobyty, dovolenou a rekreaci, nebo jen pro pouhé přespání, například při cestě na dovolenou na Šumavě.
Hotel Prajer má tři podlaží. Na prvém podlaží najdete hotelovou restauraci a recepci. Na druhém a třetím podlaží pak samotné dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány. Ubytovací kapacita Hotelu Prajer je 49 osob a pro další 3 osoby je možno připravit přistýlky. 1 pokoj je bezbariérový. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, Internetem, TV, satelitem a minibarem. Snídaně v ceně ubytování je zajištěna v hotelové restauraci. Společné prostory Hotelu Prajer jsou hlídány kamerovým systémem.

Hotel Prajer vám nabízí možnost uspořádání školení, obchodních jednání, seminářů, prezentačních a kulturních akcí, firemních setkání, rodinných událostí, rautů atd. Pro školící uspořádání stolů a židlí je kapacita cca 35 lidí. Při divadelním uspořádání je kapacita cca 50 lidí.

Hotel dále nabízí whirlpool a saunu finskou nebo infra (dle přání hosta) až pro 6 lidí, úschovnu kol zdarma, možnost odvozu osob a kol na domluvené místo a prodej krátkodobých rybářských povolenek.
Celý popis
Naposledy změněno: 25. 8. 2019