!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Den otevřených sklepů v Pavlově – jarní termín
Společenské akce

Den otevřených sklepů v Pavlově – jarní termín

  • 30. duben 2022 11:00 - 18:00
Pro milovníky pavlovských vín je připraven jako novinka jarní termín oblíbené akce "Den otevřených sklepů" v sobotu 30. dubna 2022.
V prodejním centru – v kulturním domě na ulici Klentnická – si návštěvníci zakoupí vstupenku, obdrží skleničku a mapku sklepů. Vstupenka obsahuje degustační sklenku, volnou ochutnávku ve sklepích, učastnících se akce a vouchery na odběr vína. V každém sklepě bude pro návštěvníky připraveno k ochutnávce cca 8 vzorků vín. Budete mít možnost nejen ochutnat kvalitní pálavská vína, ale prohlédnout si prostředí pavlovských vinných sklepů a seznámit se s pavlovskými vinaři.

Vstupenky se budou prodávat v prodejním centru akce – v Kulturním domě v Pavlově, (ve středu obce na křižovatce ulic Klentnická a Lužní).

Prodej vstupenek bude probíhat v sobotu od 10.00 do 17.00 hod. Sklepy budou otevřeny v rámci této akce od 11.00 do 18.00 hodin.

Cena vstupenky: 800 Kč, obsahuje poukázky na odběr vín ve sklepích, účastnících se akce, za 500 Kč (5 x 100 Kč), ochutnávku vín ve sklepích, degustační skleničku, katalog, tužku, tašku
 
Zobrazit více