Úvod > Kalendář akcí > Den otevřených dveří se záchranáři Jihlava
Společenské akce

Den otevřených dveří se záchranáři Jihlava

Zajímá Vás, jak vypadá výcvik záchranářů a jak spolupracují složky Integrovaného záchranného systému v případě nehody? Staňte se na den záchranářem a přijďte se podívat na nové Vzdělávací a výcvikové středisko Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina, kde toto vše můžete zažít.
V průběhu celého dne bude uvnitř střediska probíhat několik ukázek první pomoci, záchrany pacienta a ukázky vozů ZZS a IZS. Budete si moci prohlédnout simulátor vrtulníku, vyzkoušet oblek biohazard týmu a abyste o nic nepřišli, budou ukázky z jednotlivých stanovišť promítány na TV přímo v dané místnosti i v přednáškovém sále.

Kromě toho představí svou činnost a ukázky také Policie ČR. Můžete si zkusit práci dopravního policisty, simulační brýle nebo vidět ukázku s policejním psovodem.

A na co dalšího se můžete těšit? Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny. Děti mohou dovádět v rámci animačních programů s Milanem Řezníčkem a k dispozici bude také malování na obličej nebo fotokoutek.

Akce je zdarma!

Na prohlídky Vzdělávacího a výcvikového střediska Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina není nutná předchozí registrace!
 

Provozovatel

Vzdělávací a výcvikové středisko ZZS Kraje Vysočina

Vrchlického 4843/61
586 01 Jihlava
Tel.:
+420 731 432 542
Email:
lenka.mareckova@m...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://dotaceeu....
GPS:
49,399082 15,568886
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Vila Eden

Vila Eden

Jihlava, Kraj Vysočina
Exkurze v Pivovaru Jihlava

Exkurze v Pivovaru Jihlava

Jihlava, Kraj Vysočina
Kavárna Bioscop v Jihlavě

Kavárna Bioscop v Jihlavě

Jihlava, Kraj Vysočina