Úvod > Kalendář akcí > Den hrdinů na Výstavišti Praha

Den hrdinů na Výstavišti Praha

Kdy 12. září 2020 13:00 - 18:00 Festivaly
Letošní rok jsme připravovali oblíbený Den hrdinů, tak jak jej znáte z minulých ročníků, se všemi zástupci složek IZS, s ukázkami jejich práce i soutěží "pas malého hrdiny".

Protože ale všechny složky měli náročný půlrok, kdy nás všechny chránily před rozšířením koronaviru, rozhodli jsme se tento ročník vynechat a místo toho pro ně společně s Magistrátem hl.m.Prahy uspořádat jedno odpoledne, kde by oni sami, s rodinami a přáteli, mohli zažít den plný odpočinku a zábavy. Akci jsme tedy připojili k projektu Praha ZÁŘÍ a pojmenovali ji KONCERT PRO HRDINY. Zástupci složek IZS budou mít rezervován přednostní vstup do open air areálu, kde bude probíhat hudební vystoupení Tomáše Kluse. 

Děkujeme všem složkám, za jejich dosavadní práci a doufáme, že budeme moct akci uspořádat v plném rozsahu příští rok v termínu 24.-25.9.2021.

Pokud byste přece jen chtěli vidět hasičské sbory v akci, můžete navštívit od 9h do 17h memoriál JUDr. Františka Kohouta ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel, který se bude konat ve spodní části areálu.

Celý popis
Naposledy změněno: 14. 9. 2020