Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Cyklo kino Big Lebowski
Sportovní akce

Cyklo kino Big Lebowski

Víte, kolik elektřiny je zapotřebí k tomu, aby se mohlo v kině promítat? Přijďte do Aera a společně s ostatními rozjeďte film. Bez vaší energie to nepůjde.
Ve spolupráci s Nano Energies a jejich unikátní cykloelektrárnou pro vás kino Aero připravilo nový způsob sledování filmů. Jednou za měsíc vás v Aeru nechají na speciálně upravených kolech šlapat a spálit kalorie a přetaví je v energii potřebnou pro filmovou projekci. Každý, kdo na projekci dorazí, se může zapojit a šlapat, jak mu síly dovolí. Střídání během filmu je vítáno. Každý, kdo se zapojí, od nás v závěru dostane malý dárek za vydané úsilí.

Partner Aera, který stojí za ideou cykloelektrány, je Nano Energies. Technologická společnost, která na českém trhu poskytuje energetická řešení založená na nejnovějších technologiích a principu trvalé udržitelnosti.

Provozovatel

Kino Aero

Biskupcova 31
130 00 Praha 3
Tel.:
+420 271 771 349
Email:
info@kinoaero.cz
WWW:
www.kinoaero.cz
GPS:
50,090172 14,471915
 
Region:
Praha
Město:
Praha 3
Tipy na výlet:
Praha 3 a okolí
 

Vstupné

Cena: 120 Kč

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

SherpaFest 2022

Sherpafest je akcí, které se v posledních ročnících účastní okolo 300 diváků a která si neklade žádné velké komerční cíle.
Praha 3, Praha

Česká taneční platforma 2023

29. ročník festivalu v roce 2023 proběhne opět v prostorách otevřených současné pohybové tvorbě.
Praha 3, Praha

Kozí kraviny – taneční představení s Mikulášskou nadílkou

Jak tančí kráva? Kráva je obrovské zvíře, funící teplé tělo, kamarádka. Kráva nám dává vše, co má, a co můžeme dát krávě my?
Praha 3, Praha

Destinace Ráj

Ilegální indický imigrant na cestě za lepším životem v Londýně uvízne na farmě na českém venkově.
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Pravidelná představení pro děti v kině Aero

Kino Aero připravilo pro rodiče s dětmi pravidelný cyklus Aero dětem. Každou neděli nabízí zvídavým a filmumilovným dětem od 15 hodin pásmo pohádek, od 16 hodin pak přijdou na řadu hry a hříčky, výtvarná i dramatická činnost a hlavně spousta zábavy!
Praha 3, Praha

Kino Aero – kino, ve kterém se budete vznášet

Jeden z nejstarších filmových klubů v ČR uvádí měsíčně na 60 různých filmů. Aero je kino s jedinečnou atmosférou, kam si můžete zajít na předpremiéry i premiéry nových filmů, osvědčené klasiky, páteční a sobotní noční projekce, tematické filmové přehlídky.
Praha 3, Praha

Zabavte své děti

Sekretariát mládeže 180.PS se zaměřuje na práci s dětmi a mládeží. Prioritou je turisticko-tábornická činnost, která má víc jak desetiletou historii. Mimo jiné Sekretariát pořádá sportovní akce, výpravy do přírody, jezdí s dětmi na koních, vyrábí keramiku...
Praha 3, Praha

Úniková hra Escape Car

Úniková hra v dochovaném transportním vozidle Veřejné bezpečnosti. Zažijte 60 minut napětí, unikátních rébusů, a nostalgie.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.
Praha 3, Praha

Hotel Olympik v Karlíně

Hotel Olympik je dominantní výšková budova v Karlíně. Spolu s celým komplexem se nachází u sídliště Invalidovna. Byl postaven především kvůli chystaným neuskutečněným Olympijským hrám v Praze 1980.
Praha 8, Praha

Žižkovská štrúdlárna – ochutnejte tradiční tažený štrúdl

V bývalé kočárkárně jednoho žižkovského paneláku se nachází vyhlášená výrobna a prodejna tradičního taženého štrúdlu s více jak dvacetiletou tradicí. Vyrábí zde denně čerstvý štrúdl již od roku 1993.
Praha 3, Praha

Fuel bistro

Bistro se zdravou kuchyní a důrazem na kreativní fusion gastronomii. s
Praha, Praha