Úvod > Kalendář akcí > Balkan Fiesta

Balkan Fiesta

Kdy 14. prosinec 2019 21:30 - 15. prosinec 2019 3:00 Hudební a divadelní akce
Pětičlenná dechovka balkánského střihu Lovesong Orchestra pod vedením kapelníka Tomáše Průši a mnoho dalších skvělých účinkujících vystoupí v rámci adventní Balkan Fiesty v pražském CAFÉ NONA!
Prosincová BALKAN FIESTA je pod střechou NOVÉ SCÉNY NÁRODNÍHO DIVADLA jako doma. Adventní čoro moro v nádherné divadelní kavárně CAFÉ NONA. Domácí slivovička, zdobené perníčky, balkánský temperament nebo romácká živelnost. Jako na pouti to roztočí famózní dechovka Tomáše Průši LOVESONG ORCHESTRA, která zahraje pár písní s vyhlášenou all star formací TRIO ROMANO. V programu noci dále vystoupí fenomenální akordeonosta MÁRIO BIHÁRI, okouzlující tanečnice s hadem LADY MARIANA, drzá černá duše DJ GADJO.CZ ( radio 1 ), balkánský selector SENOR VICTOR a fenomenální hráč na brumli JOE HARPER. Jako vzácní hosté Mária Biháriho, zahrají kamarádi z dětského domova v Broumově, romská dvojice LAVUTARA.

Start 21:00 Klasikou balkánských večírků je květina z lásky a štamprle domácí slivovičky pro první balkaňeros grátis. Program je průběžně aktualizovaný. Čoro moro jako na pouti.

★ MÁRIO BIHÁRI ( sólo koncert plus hosté Lavutara )
★ LOVESONG ORCHESTRA ( live show )
★ TRIO ROMANO ( gypsy bašável live )
★ DJ GADJO.CZ ( radio 1 )
★ LADY MARIANA ( tanečnice s hadem )
★ SENOR VICTOR ( balkan beats selector )
★ JOE HARPER ( live jam )
★ LAVUTARA ( Romale Chavale Broumov )
★ RAKIJA N ROLL ( welcome drink pro první hosty grátis )
★ DIVOKÁ KVĚTINA ( květinka z lásky nesmí chybět )
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 12. 2019