Úvod > Kalendář akcí > Autokino Strahov
Autokino Strahov
"> "> ">
1.7.
3.9.
Přidat foto
Festivaly

Autokino Strahov

Promítání na obřím plátně, které je sestaveno z šesti lodních kontejnerů na stadionu Strahov s vyhlídkou na Prahu, nebo výhledem na úžasně dlouhý západ slunce. Kino promítá po celý rok (i přes zimní období).
Kromě sledování filmů je možné si objednat drink a další občerstvení. Na Strahově se každý den promítají filmy dramaturgie Aerofilms, víkendové dny jsou pak určeny nejen rodinám s dětmi a zájemcům o bleší trhy a divadélka. Po domluvě je pak možné i zúčastnit se komentované prohlídky Strahovského stadionu. Na místě je plátno o rozměrech 13×6 metrů, na které promítá projektor z kina Aero v maximálním rozlišení 4K a jedinečnou scenérii.

Přijeďte se odreagovat. Procházkou kolem stadionu s krásnou vyhlídkou na Prahu, nebo výhledem na úžasně dlouhý západ slunce. Promítání z lodních kontejnerů v postapokalyptickém prostoru Strahovského stadionu je unikátním zážitkem na dlouho opuštěném místě v srdci Prahy, které má jedinečnou scenérii.

Nově se v autokině můžete pokochat komunitní zahrádkou, pokud máte doma nějaké rostlinky navíc, které nemáte kam dát naše zele sudy jim rádi poskytnou domov.

Pokud se bojíte nočních chladnějších teplot, jsou pro vás připravené peřiny a polštáře k zapůjčení na baru. Pokud chce i řidič popít nějaký alko drink, můžete si zde nechat zaparkované auto do druhého dne. Areál s barem otevírá 60 minut před začátkem projekce, abyste se mohli příjemně uvolnit a objednat váš oblíbený drink. Autokino Strahov přijímá jak hotovost, tak i platební karty.

Provozovatel

Aerofilms

Diskařská 100
Stadion Strahov
169 00 Praha 6
Email:
info@autokinostra...
WWW:
www.autokinostrah...
GPS:
50,082335 14,385336
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
 

Vstupné

Cena: 350 Kč

Poznámka:Vstupné na filmové projekce je 350 Kč za jeden automobil, 120 Kč za motocykl, stejně tak jako za venkovní lehátko.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny