Úvod > Kalendář akcí > Autokino Strahov
Autokino Strahov
"> "> ">
9.7.
31.8.
+ Přidat foto
Festivaly

Autokino Strahov

  • 9. červenec 2021 – 31. srpen 2021
Jediné aktuálně fungující kino v Praze, Autokino Strahov, nachystalo na následující týdny bohatý program.
Pondělky jsme věnovali, za příznivého počasí sousedskému opékání, o víkendech v areálu autokina budou probíhat dětská divadla a trhy, nebudou chybět ani párty a koncerty.

Přijeďte se k nám odreagovat. Procházkou kolem stadionu s krásnou vyhlídkou na Prahu, nebo výhledem na úžasně dlouhý západ slunce. To vše je u nás na dosah ruky. Objevte kouzlo sledování filmu na obřím plátně, které je sestaveno z šesti lodních kontejnerů.

Promítání z lodních kontejnerů v postapokalyptickém prostoru Strahovského stadionu je unikátním zážitkem na dlouho opuštěném místě v srdci Prahy, které má jedinečnou scenérii.

Na místě najdete obrovské plátno o rozměrech 13×6 metrů, na které promítá projektor z kina Aero v maximálním rozlišení 4K. V Autokině Strahov se několikrát týdně promítají filmy dramaturgie Aerofilms nejen pro dospělé. V programu myslíme i na děti. Ostatní Vámi oblíbené aktivity jsou opět postupně obnoveny. Po domluvě je pak možné zúčastnit se komentované prohlídky Strahovského stadionu.

Do kina doporučujeme dorazit včas před začátkem filmu. Zastavte se, uvolněte se a nechte působit atmosféru bývalého spartakiádního stadionu.

Nově se v našem autokině můžete pokochat komunitní zahrádkou, pokud máte doma nějaké rostlinky navíc, které nemáte kam dát naše zele sudy jim rádi poskytnou domov.

Pokud se bojíte nočních chladnějších teplot máme pro vás připravené peřiny a polštáře k zapůjčení na baru.
Do kina doporučujeme dorazit včas před začátkem filmu. Zastavte se, uvolněte se a nechte působit atmosféru bývalého spartakiádního stadionu.

Pokud se i řidič popit nějaký alko drink, můžete si u nás nechat zaparkované auto do druhého dne. Areál s barem otevírá 60 minut před začátkem projekce, abyste se mohli příjemně uvolnit a objednat váš oblíbený drink. Autokino Strahov přijímá jak hotovost, tak i platební karty.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021