!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Do kina v Praze? Jedině na Strahov!
Do kina v Praze? Jedině na Strahov!
"> "> "> ">
Zážitky

Do kina v Praze? Jedině na Strahov!

Vydáno 22. října 2020
Máte chuť zapomenout na všechny starosti a pobavit se u zajímavého filmu? Pak si zajeďte do Autokina Strahov, v současné době jediného aktuálně fungujícího kina v Praze. Nově se zde promítá každý den, a to až do 31. října 2020. Kromě filmových zážitků je zde k dospozici také občerstvení.
autokino strahovI v době, kdy jsou klasické kinosály uzavřené, si filmoví fanoušci mohou užít projekce snímků na velkém plátně. Autokino Strahov, jediné aktuálně fungující kino v Praze, nově promítá každý den. V unikátní atmosféře strahovského stadionu tak diváci mohou tento týden zhlédnout například Chlast s Madsem Mikkelsenem v hlavní roli nebo českého kandidáta na Oscara, film Šarlatán. Na čtvrtek 22. října je nachystána projekce nejúspěšnějšího českého dokumentu všech dob V síti 18+, po které bude následovat debata s režisérem Vítem Klusákem. Při příležitosti Halloweenu se v sobotu 31. října od 20:30 uskuteční speciální projekce kultovního hororu Johna Carpentera Halloween (1978).  

autokino strahovProjekce začínají ve 20:30, v pátek a v neděli pak i v 18:00, kdy jsou na programu snímky pro mladší diváky a jejich rodiče. Dramaturgii obstarává společnost Aerofilms. Kapacita areálu je 120 aut, návštěvníci se mohou těšit i na občerstvení, které si lze objednat pomocí sms s donáškou přímo do auta. Kromě projekcí aktuálních filmových novinek se na příští sobotu chystá speciální program při příležitosti Halloweenu. Od 18:00 se bude promítat rodinná podívaná od studia Pixar Frčíme, od 20:30 pak jeden z nejslavnějších hororů vůbec – původní Halloween z roku 1978. Pro diváky, kteří dorazí v kostýmu máme navíc připravené malé překvapení.  

autokinoOrganizátoři zajistí, aby akce proběhla co nejbezpečněji s ohledem na pandemii koronaviru. Opouštět vozidla je povoleno pouze v případech nezbytně nutných. Vstupné na všechny projekce je 350 Kč za jeden automobil. Organizátoři doporučují zakoupit vstupenky v předprodeji, který probíhá přes portál GoOut. Filmové projekce startují každý den buď v 18:00 nebo 20:30 hodin, nájezd automobilů do areálu je možný hodinu před začátkem filmu, tj. v 17:00 nebo 19:30 hodin.
Sportovní stadion Strahov v Praze

Sportovní stadion Strahov v Praze

Vyjdete-li strmý kopec na Strahov, objeví se před vámi obrovský gigant, jehož nelze jen tak přehlédnout - sportovní stadion Strahov. Strahovský stadion patří díky své rozloze k největším stadionům na světě.