Úvod > Kalendář akcí > Ze sklepa do sklepa Velké Bílovice

Ze sklepa do sklepa Velké Bílovice

Kdy 6. duben 2019 11:00 - 19:00 Gastronomické akce
V pořadí 14. ročník Ze sklepa do sklepa se bude konat v sobotu 6. dubna 2019 tradičně v největší vinařské obci České republiky - ve Velkých Bílovicích. Opět se pro vás otevře na 50 vinařských sklepů.

Ze sklepa do sklepa je největší vinařská akce v ČR zaměřená na putování po sklepech a degustace v jednotlivých vinařstvích. Otevře 52 vinařských sklepů a nabídnou to nejlepší ze své úrody. Stovky vytříbených červených, bílých i růžových vín, s přívlastky i bez, vyznačující se vynikající chutí a vůní si lze vychutnat vždy jen jednou na této akci. Putování za skvělými víny po Velkých Bílovicích dokreslí neopakovatelná atmosféra největší vinařské obce, tóny tradiční cimbálové muziky, ale i dokonalá organizace.

Každý návštěvník akce Ze sklepa do sklepa obdrží již při svém vstupu sklínku, katalog zúčastněných vinařů na akci s mapou, kapsičku na krk s logem slípky a další nutné vybavení, bez kterého se nelze obejít. Samozřejmostí je volná degustace vín v padesáti sklepech, pro přemisťování mezi vinařskými oblastmi mohou návštěvníci využít zdarma pendlující autobusy. Ty budou mít i časovou návaznost na vlakové meziměstské spoje.

Kde: Velké Bílovice, Velké Bílovice sklepy
Kdy: 6. 4. 2019, 11:00 - 19:00 hodin
Kolik: Cena vstupenky 1500 Kč (6 kupónů na odběr vína v hodnotě 900 Kč, vstupné na akci 600 Kč)

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 4. 2019

Ubytování a restaurace v okolí