!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Ze sklepa do sklepa Velké Bílovice - zrušeno
Ze sklepa do sklepa Velké Bílovice - zrušeno
"> "> "> "> "> "> ">
23.5.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Ze sklepa do sklepa Velké Bílovice - zrušeno

Kdy 23. květen 2020 11:00 - 19:00
V pořadí 15. ročník Ze sklepa do sklepa se bude konat v sobotu 23. května 2020 tradičně v největší vinařské obci České republiky - ve Velkých Bílovicích. Opět se pro vás otevře na 50 vinařských sklepů.

Ze sklepa do sklepa je největší vinařská akce v ČR zaměřená na putování po sklepech a degustace v jednotlivých vinařstvích. Otevře 52 vinařských sklepů a nabídnou to nejlepší ze své úrody. Stovky vytříbených červených, bílých i růžových vín, s přívlastky i bez, vyznačující se vynikající chutí a vůní si lze vychutnat vždy jen jednou na této akci. Putování za skvělými víny po Velkých Bílovicích dokreslí neopakovatelná atmosféra největší vinařské obce, tóny tradiční cimbálové muziky, ale i dokonalá organizace.

Každý návštěvník akce Ze sklepa do sklepa obdrží již při svém vstupu sklínku, katalog zúčastněných vinařů na akci s mapou, kapsičku na krk s logem slípky a další nutné vybavení, bez kterého se nelze obejít. Samozřejmostí je volná degustace vín v padesáti sklepech, pro přemisťování mezi vinařskými oblastmi mohou návštěvníci využít zdarma pendlující autobusy. Ty budou mít i časovou návaznost na vlakové meziměstské spoje.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí