Úvod > Kalendář akcí > Ze sklepa do sklepa Velké Bílovice 2022
Ze sklepa do sklepa Velké Bílovice 2022
"> "> "> "> "> "> ">
2.4.
Přidat foto
Gastronomické akce

Ze sklepa do sklepa Velké Bílovice 2022

V pořadí 15. ročník Ze sklepa do sklepa se bude konat v sobotu 2. dubna 2022 tradičně v největší vinařské obci České republiky – ve Velkých Bílovicích. Opět se pro vás otevře na 50 vinařských sklepů.

Ze sklepa do sklepa je největší vinařská akce v ČR zaměřená na putování po sklepech a degustace v jednotlivých vinařstvích. Otevře 52 vinařských sklepů a nabídnou to nejlepší ze své úrody. Stovky vytříbených červených, bílých i růžových vín, s přívlastky i bez, vyznačující se vynikající chutí a vůní si lze vychutnat vždy jen jednou na této akci. Putování za skvělými víny po Velkých Bílovicích dokreslí neopakovatelná atmosféra největší vinařské obce, tóny tradiční cimbálové muziky, ale i dokonalá organizace.

Každý návštěvník akce Ze sklepa do sklepa obdrží již při svém vstupu sklínku, katalog zúčastněných vinařů na akci s mapou, kapsičku na krk s logem slípky a další nutné vybavení, bez kterého se nelze obejít. Samozřejmostí je volná degustace vín v padesáti sklepech, pro přemisťování mezi vinařskými oblastmi mohou návštěvníci využít zdarma pendlující autobusy. Ty budou mít i časovou návaznost na vlakové meziměstské spoje.
 

Vstupenky letos pouze online!

Milovníci vína pozor! I v den akce koupíte vstupenky pouze ONLINE pomocí prodejního portálu eshop.velkobilovictivinari.cz/2-vstupenky. Trvá to minutku, je to jednoduché a zvládne to každý. Na akci se fyzicky nikde prodávat nebudou. Lidem bez platné vstupenky vinaři nenalijí...

V ceně vstupenky je 1000 Kč na nákup vína, neomezená degustace, sklenička, katalog s mapou, propiska, kapsička, káva, voda, autobusová doprava a doprovodný kulturní program.

Provozovatel

Velkobílovičtí vinaři o.s.

Krátká 88
691 02 Velké Bílovice
Tel.:
+420 775 595 561
Email:
info@velkebilovic...
WWW:
www.velkobilovict...
WWW:
https://eshop.vel...
GPS:
48,848067 16,885150
 
 

Vstupné

Cena: 1 800 Kč

Poznámka:vstupenky zakoupíte pouze ONLINE

 

Časová náročnost

6,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Mádl Velké Bílovice

Vinařství Mádl Velké Bílovice

Velké Bílovice, Jihomoravský kraj
Vinařství Hrabal Velké Bílovice

Vinařství Hrabal Velké Bílovice

Velké Bílovice, Jihomoravský kraj