Úvod > Kalendář akcí > Za vinařem do Velkých Bílovic 2021
Za vinařem do Velkých Bílovic 2021
">
20.5.
25.8.
+ Přidat foto
Gastronomické akce

Za vinařem do Velkých Bílovic 2021

Kdy 20. květen 2021 15:0025. srpen 2021 19:00
Vinné sklepy ve Velkých Bílovicích se postupně od 25. května otevřou pro širokou veřejnost. Nejedná se o ledajaké otevření, rovnou startuje akce Za vinařem! Co to znamená? Až do 25. srpna 2021, po celou turistickou sezónu, bude mít ve Velkých Bílovicích službu 3 – 5 vinařství každý týden.
„Sloužící“ vinařství bude milovníkům vína poskytovat nadstandardní servis a služby. Řízená degustace přímo s majitelem vinařství, sklenka a osm druhů vína za 200 Kč.

Každý týden, vždy od čtvrtka do středy, bude otevřeno jiných 3 – 5 vinařství. Návštěvníci budou mít u každého vinaře možnost ochutnat vždy minimálně 8 druhů vín za 200 korun. Na své zastávce vždy dostanou sklenku, kterou po degustaci vrátí.

Pokud návštěvníkovi nebude stačit návštěva jednoho vinařství, není nic snazšího, než si zjistit, který další vinař má tento týden otevřený sklep a zaťukat u něj na dveře. O každého milovníka vína bude dobře postaráno. K lepší orientaci po otevřených sklípcích Velkých Bílovic poslouží info-tabule na náměstí Osvoboditelů, mapa sklepních uliček a cedule „Za vinařem do Velkých Bílovic“, která bude vždy před vchodem do otevřeného vinařství.

Hosté se při vstupu do zahrádky nebudou muset prokazovat negativním testem na koronavirus. Tato zodpovědnost bude přímo na zákaznících. Prokazovat se budou případné kontrole Policie či pracovníkům hygienické stanice.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí