Úvod > Kalendář akcí > Za vinařem do Velkých Bílovic 2022
Za vinařem do Velkých Bílovic 2022
">
21.4.
24.8.
Přidat foto
Gastronomické akce

Za vinařem do Velkých Bílovic 2022

Vinné sklepy ve Velkých Bílovicích se postupně od 24. dubna otevírají pro širokou veřejnost. Nejedná se o ledajaké otevření, rovnou startuje akce Za vinařem! Co to znamená? Až do 24. srpna 2022, po celou turistickou sezónu, bude mít ve Velkých Bílovicích službu 3 – 5 vinařství každý týden.
„Sloužící“ vinařství bude milovníkům vína poskytovat nadstandardní servis a služby. Řízená degustace přímo s majitelem vinařství, sklenka a osm druhů vína za 250 Kč.

Každý týden, vždy od čtvrtka do středy, bude otevřeno jiných 3 – 5 vinařství. Návštěvníci budou mít u každého vinaře možnost ochutnat vždy minimálně 8 druhů vín za 250 korun. Na své zastávce vždy dostanou sklenku, kterou po degustaci vrátí.

Pokud návštěvníkovi nebude stačit návštěva jednoho vinařství, není nic snazšího, než si zjistit, který další vinař má tento týden otevřený sklep a zaťukat u něj na dveře. O každého milovníka vína bude dobře postaráno. K lepší orientaci po otevřených sklípcích Velkých Bílovic poslouží info-tabule na náměstí Osvoboditelů, mapa sklepních uliček a cedule „Za vinařem do Velkých Bílovic“, která bude vždy před vchodem do otevřeného vinařství.

Hosté se při vstupu do zahrádky nebudou muset prokazovat negativním testem na koronavirus. Tato zodpovědnost bude přímo na zákaznících. Prokazovat se budou případné kontrole Policie či pracovníkům hygienické stanice.

Provozovatel

Velkobílovičtí vinaři

náměstí Osvoboditelů 342
691 02 Velké Bílovice
Tel.:
+420 777 970 048
Email:
lucie.bukovanska@...
WWW:
https://www.velko...
GPS:
48,849681 16,892201
 
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Poznámka:250 Kč na osobu za degustaci minimálně 8 druhů vín (v ceně je zapůjčení skleničky)
 

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Vinařství Mádl Velké Bílovice

Vinařství Mádl Velké Bílovice

Velké Bílovice, Jihomoravský kraj
Vinařství Hrabal Velké Bílovice

Vinařství Hrabal Velké Bílovice

Velké Bílovice, Jihomoravský kraj