Úvod > Kalendář akcí > Gastronomické akce > Grill Párty v Greyhound Park Motol – Sněz, co můžeš
Gastronomické akce

Grill Párty v Greyhound Park Motol – Sněz, co můžeš

Grill Párty na velké kryté terase – voňavé pochoutky, točené pivo, točená kofola!

Přijďte si užít posledních hezkých dní u sálajícího grilu s voňavými pochoutkami!

Grilování na velké kryté(!) terase při dostihovém odpoledni: Grilování na terase při dostihovém odpoledni. Kuřecí steaky, krkovičky, klobásky, míchané salátky, a k tomu dozlatova vypečené hranolky.

Sněz co můžeš ! Kdo dříve příjde, více sní. Vstupné: 200 Kč/osobu včetně dětí (vyjma kojenců), ale pak – sněz co můžeš. A další program v ceně. Vstup do areálu: od 11.00 hod.

Můžete zkusit veškeré pochoutky třeba dle výčtu, pěkně jednu po druhé – nebo dle chuti. Dobroty z grilu můžete spláchnout točeným pivem – Pilsner Urquell, nebo točenou kofolou, ale již za úhradu – pití není v ceně jednotného vstupného.

Přijďte! A to co nejdříve – akce platí jen do vyprodání surovin, tak ať vám ostatní nesní to, co vy zrovna byste si např. dali ještě v repete!

Srdečně zvou Greyhound Park Motol Team a Four Leaf Restaurant Team

Obležení Mariupolu, poslední novináři v okupovaném městě – výstava Mstyslava Chernova a Evgenie Maloletky

Příběh dvou ukrajinských dokumentaristů, kteří do poslední chvíle zůstali v obléhaném Mariupolu, zasáhl celý svět. Chernov s Maloletkou z města, které před válkou mělo téměř půl milionu obyvatel, informovali pomocí fotografií o světě bez elektřiny, telefonického signálu, vody či dodávek jídla.
Praha 5, Praha

Andrej Bělocvětov – Tets Ohnari – Josef Seidel

Aktuální výstavy v Egon Schiele Art Centru.
Český Krumlov, Jihočeský kraj

Betlémy 2022 – Kostel Panny Marie Vítězné na Bílé Hoře

Betlém s malými figurkami a zbořeništěm pod vysokou skálou s pěkně provedeným městem, je lidovou prací, pravděpodobně z Příbramska.
Praha 17, Praha

Nosící miniveletrh

Miniveletrh je akce pro všechny rodiče a budoucí rodiče, kteří chtějí nosit své děti.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Trabant muzeum Praha Motol

V pražském Motole naleznete muzeum věnované nejznámějšímu výrobku východoněmeckého automobilového průmyslu – trabantu. Seznámíte se zde s kompletní historií tohoto vozu s dvouválcovým dvoutaktním motorem a s karosérií z duroplastu.
Praha 5, Praha

Elektické motokáry a závodní šlapadla Go-Kart v Greyhound Parku Motol

Sportovní areál Greyhound Park Motol slouží více druhům sportů a zábavy. Asfaltová závodní dráha má víceúčelové využití, například pro odrážedla, šlapadla, cyklistická kola, in-line brusle i elektrické motokáry. Přijďte si zajezdit v bezkonkurenčních elektrických motokárách!
Praha 5, Praha

Chrtí dostihová dráha v Greyhound Park Motol

Chrtí dostihová dráha v Greyhound Park Motol je jedinou dostihovou dráhou v České republice, která splňuje mezinárodní standardy. Dráha je soukromá a závody zde provozuje Česká greyhound dostihová federace.
Praha 5, Praha

Minigolf u parku Cibulka

Přijďte si zahrát adventure minigolf do klidného prostředí u parku Cibulka. V rámci areálu je i příjemné posezení s občerstvením.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Golf v Praze

Čtyřhvězdičkový Hotel Golf se nachází 15 minut jízdy od centra města v klidné části Prahy 5 – Motol.
Praha 5, Praha

Usedlost Kotlářka v Košířích

Kotlářka v pražských Košířích je stylová, nově zrekonstruovaná viniční usedlost, jejíž historie se traduje již od 15. století, kdy zde zakořenila rodinná vinice po dobu více než tří staletí.
Praha 5, Praha

Usedlost Ladronka s restaurací

Usedlost Ladronka stojí v místech, kde stál původně viniční lis ze 14. století založený Karlem IV. Po nákladné rekonstrukce je zde v současné době restaurace.
Praha 6, Praha

Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha v Praze

S historií břevnovského kláštera je spjat také pivovar. Možná vznikl již záhy po založení kláštera, jako součást jeho hospodářského zázemí, jeho existenci ovšem jen nepřímo dokládá listina z poloviny 13. století.
Praha 6, Praha