Úvod > Aktuality > V sobotu se koná Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích

V sobotu se koná Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích

Vydáno 6. února 2019 Zimní sporty
Historičtí lyžníci z Pecky a okolí srdečně zvou všechny milovníky retroakcí v sobotu 9. února 2019 do peckovského kempu na "Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích". Součástí akce budou zabijačkové hody a během akce zahraje místní populární kapela Náhoda Pecka.
Mistrovství PeckyNa koupališti a v kempu Pecka proběhne v sobotu 9. února 2019 další ročním Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích. Trať závodu je propletena areálem kempu Pecka a závod je zpestřen různými překážkami, včetně té nejpopulárnější "vypití panáka zelené". Prezentace závodníků je od 12:30 do 13:00, závod odstartuje v 13:30 a vypsány jsou 3 kategorie - Muži, ženy, děti. Podmínkou pro zapsání do startovní listiny je dobové oblečení a dobové lyže.

Součástí každoročního zápolení v běhu na historických lyžích jsou také zabijačkové hody. Místní restaurace připraví zabijačkové speciality, těšit se můžete na zabijačkový guláš, jitrnice, tlačenku, prdelačku, prejt a další laskominy. Dobroty z prasátka si můžete v restauraci zakoupit od 10:00 a následně posedět v příjemné atmosféře ke které přispěje místní kapela Náhoda Pecka.

Další aktuality

9.4.
2019
Mapa republiky roztaje asi až v červenci

Mapa republiky roztaje asi až v červenci

Krkonoše a Podkrkonoší | Zimní sporty
13.3.
2019
Pec pod Sněžkou bude o víkendu hostit Evropský pohár ve snowboardingu

Pec pod Sněžkou bude o víkendu hostit Evropský pohár ve snowboardingu

Krkonoše a Podkrkonoší | Zimní sporty