Úvod > Aktuality > Inspiraci kam na dovolenou přináší ostravská výstava Dovolená a Region

Inspiraci kam na dovolenou přináší ostravská výstava Dovolená a Region

Vydáno 2. března 2018 Životní styl
Široká nabídka dovolených, tipy na výlety a lázeňské pobyty, ochutnávky regionálních specialit, informace o zajímavostech a mnoho dalšího přináší jediná výstava cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji - Dovolená a Region, Lázeňství. která se bude koná od 2. do 4. března 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě.
TuristikaV rámci výstavy Dovolená a Region, Lázeňství se představí více než 120 vystavovatelů, kteří nabídnou jedinečný přehled o zajímavostech a novinkách z oblasti cestovního ruchu a turistiky. Představí vám služby a informace nabízených cestovních kanceláří, hotelů, cykloturistiky, turistiky, krajů, měst a obcí, ale i zábavních parků, atrakcí, lázní a wellness center. Na své si přijdou také milovníci exotických a luxusních turistických destinací.

Mezi nové vystavovatele patří Opolská regionální turistická organizace, která chce české návštěvníky seznámit s jeho přednostmi a bohatstvím tohoto regionu. Dalším novým polským vystavovatelem je Slezská turistická organizace z Katowic představující regionální a místní turistické cíle.

Pokud patříte mezi příznivce dalekých cest za dobrodružstvím a poznáním, potom vás jistě budou zajímat cestovatelská promítání se zajímavými osobnostmi pro dospělé i děti. Součástí veletrhu jsou i oblíbené krajové speciality a degustace vín.
Slezskoostravský hrad

Slezskoostravský hrad

Vydejte se poznat Slezskoostravský hrad, kde se pořádají různé koncerty, jarmarky, divadelní představení a jiné kulturní akce.

Výstaviště Černá louka v Ostravě

Výstaviště Černá louka v Ostravě

Výstaviště Černá louka v současné době patří mezi pět nejvýznamnějších českých veletržních správ. V současné době se zde konají výstavy, veletrhy, kongresy a konference.

Další aktuality

5.9.
2018
Trofeo Niké Jeseníky startuje již tento pátek!

Trofeo Niké Jeseníky startuje již tento pátek!

Severní Morava a Slezsko | Životní styl
4.9.
2018
Ostrava letos hostí Kontinentální pohár v atletice 2018

Ostrava letos hostí Kontinentální pohár v atletice 2018

Severní Morava a Slezsko | Životní styl