Úvod > Aktuality > Festivalovou sezonu zahajuje již tradičně Votvírák

Festivalovou sezonu zahajuje již tradičně Votvírák

Vydáno 14. června 2018 Zážitky
Votvírák, který zahajuje letní festivalovou sezónu 15. až 17. června 2018, ohlašuje v programu sestaveném výhradně z českých a slovenských hvězdných kapel a osobností další zajímavá jména, jako jsou legendární Chaozz, PSH nebo lidé kolem labelu Milion+ v čele s Logicem, momentálně možná vůbec nejpopulárnějším českým raperem. Přijeďte „votevřít“ festivalovou sezonu do Milovic!
VotvírákProgram Votvíráku je opravdu nabitý. V pátek 15. června se s novým frontmanem představí například energií nabušení Pipes & Pints, s Malotraktorem na palubě a s náloží dalších skvělých písní přistane na milovickém letišti Mig 21, vystoupí také slezská diva Ewa Farna, psycore metaloví Dymytry nebo Mňága a Žďorp slavící 30 let své existence. Páteční večer bude patřit také kapelám Wohnout, Mirai, UDG, BSP a samozřejmě také zřejmě největší hvězdě festivalu, kapele Chinaski. Na Hip Hop Stage, která letos nabídne velkou a zajímavou sondu do pestré slovenské hip hopové scény, vystoupí v pátek například Smack, kontroverzní Sodoma a Gomora, jihočeští De Zrechts nebo slovenská legenda Modré Hory. Scéna bude patřit také většině labelu TyNikdy - ať již
v podobě hostovaček při tribute koncertu DJ Fattea a jeho nové desky Fade In, tak sólo koncertních setech Resta a především Paulie Garanda.

VotvírákBěhem sobotního programu 16. června potěší všechny generace bez rozdílu věku svými neodolatelnými písněmi Jaroslav Uhlíř, dvacet let na scéně oslaví skupina Škwor, Tata Bojs opět ohromí propracovanou show, kotel rozparádí Divokej Bill, Sto Zvířat, Kreyson, Arakain, Debustrol Original i Horkýže Slíže. V sobotu zahraje také Jan P. Muchow se svými The Antagonists nebo Xindl X. Elitní sestava Hip Hop Stage pro sobotu zahrnuje české legendy Chaozz či PSH nebo jihlavské Pio Squad, ze Slovenska přijede se svým parťákem Škrupem a live bandem legendární rapper Vec, zakladatel kapely Trosky a jedna z nejvýznamnějších osobností současné kulturní scény našich východních přátel, nebo Strapo a DJ Spinhandz.

VotvírákBěhem festivalu se na pódiu vystřídá mnoho hudebních hvězd, ale díky nové soutěži Talent for Stage zde vystoupí i ti, na které hvězdná kariéra teprve čeká. Mimo vlastního koncertu na hlavním podiu získá výherce také pobyt v nahrávacím studiu The Barn za účasti zkušeného producenta a natočení singlu, který v digitální podobě vydá a mediálně podpoří vydavatelství Supraphon hned v létě 2018.
Tankodrom Milovice - centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice - centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice je multifunkční areál, nabízející široké využití. Na ploše 200 ha si můžete vyzkoušet jízdu vojenskou technikou, exotickým Hummerem anebo adrenalinovou zábavu ve formě paintballu, airsoftu či lasershotu.

Další aktuality

17.1.
2019
Tipy kam o víkendu s dětmi

Tipy kam o víkendu s dětmi

Střední Čechy | Zážitky
9.1.
2019
Zámek Radim má otevřeno i v zimě!

Zámek Radim má otevřeno i v zimě!

Střední Čechy | Zážitky
30.12.
2018
Jeden z netradičních betlémů uvidíte v Máslovicích

Jeden z netradičních betlémů uvidíte v Máslovicích

Střední Čechy | Zážitky
1.1.
2019
České značky: fenomén Igráček

České značky: fenomén Igráček

Střední Čechy | Zážitky