Co dělat o víkendu? Kam na výlet?

Aktuality celá ČR

Blížící se zajímavé akce

Hudební soutěž Blues Aperitiv 2024

Finále soutěžní postupové přehlídky Blues Aperitiv se letos uskuteční v sobotu 13. dubna od 19 hodin ve velkém sále šumperského domu kultury.
Šumperk, Olomoucký kraj

Moravský ples v Praze

Přijďte se podívat a zažít neopakovatelnou atmosféru Moravského plesu! 66. Moravský ples v Praze vám nabídne ojedinělé setkání s tanečním a hudebním bohatstvím moravské kultury. Ples tradičně zahájí defilé všech krojovaných účastníků a předtančení ve Velkém sále paláce Žofín.
Praha, Praha

Superfinále Florbalu 2024

Vyvrcholení nejvyšších soutěží mužů a žen jedním rozhodujícím zápasem se za dobu své existence stalo tradiční součástí florbalové sezony.
Praha 9, Praha

Farmářské trhy na Tyláku

Trhy na Tylově náměstí zahájily sezónu 6. března 2023. Farmářské trhy na Tyláku jsou místem, kde můžete od pondělí do pátku koupit lahodné farmářské produkty výrobců a pěstitelů z celé České republiky.
Praha 2, Praha

Otevření zábavního parku DinoLive Praha

Těšíme se na vaši návštěvu v DinoLive, kde vás čeká zábava a dobrodružství na každém kroku!
Praha 6, Praha

Den otevřených dveří TechTower v Plzni

Zveme vás na prohlídku jednoho z nejmodernějších vědeckotechnických center v České republice, které bude základnou pro firmy, startupy, začínající podnikatele, freelancery i studenty.
Plzeň, Plzeňský kraj

Zažij vědu ve Zlíně

Víte, jak rychle dokáže téct cihla? Jak jednobuněčné organismy ovlivňují naši dobrou náladu? Dokážeme vytisknout na 3D tiskárně funkční lidské orgány? Jak se těží železo na Marsu?
Zlín, Zlínský kraj

Mercedes-Benz Prague Fashion Week – jarní edice

Jarní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se uskuteční ve dnech 18. – 20. 4. 2024. Tentokrát přichází s pozměněným konceptem. Leitmotivem nového pojetí fashion weeku jsou tři exkluzivní galavečery, které kombinují módní přehlídku a afterparty.
Praha 1, Praha

Nové články na Kudy z nudy

Závod horských kol Ratajská 40

První ročník závodu na horských kolech malebnou krajinou podél řeky Sázavy se startem na nádvoří zámku. Závod je vhodný pro jezdce jakékoliv výkonnosti. Budou připraveny tratě 40 km, 20 km a dětské závody
Rataje nad Sázavou, Středočeský kraj

Bennewitzovo kvarteto

Srdečně Vás zveme na vystoupení Bennewitzova kvarteta, které se koná 2. května od 19.00 hodin ve slavnostní aule Gymnázia Dr. Josefa Pekaře v Mladé Boleslavi. Tento koncert představuje jedinečnou příležitost vychutnat si špičkové
Mladá Boleslav, Středočeský kraj

Svébytný skladatel současnosti

Ondřej Kukal Clarinettino.
Praha 1, Praha

Beseda s Pavlem Kosatíkem

Besedu s Pavlem Kosatíkem, autorem knihy Bedřich Smetana: Životopis, povede muzikolog Aleš Březina a úryvky z knihy přečte herec a dabér Jiří Miroslav Valůšek, který vybrané kapitoly načetl pro Český rozhlas.

Koncert Barbory Brabcové a Jiřího Kubečka

Dnešní recitál umělců s táborskými kořeny Barbory Brabcové a Jiřího Kubečka je dalším ze série jednotlivých koncertů táborského festivalu.
Tábor, Jihočeský kraj

Pocta Juraji Filasovi

Juraj Filas Egmont – Nesmrtelný (světová premiéra) Jan Václav Hugo Voříšek Symfonie D dur Antonín Dvořák Koncert pro housle a orchestr a moll Jiří Vodička, housle Ludmila Pavlová, koncertní mistryně
Praha, Praha

Rok české hudby ve Středočeském muzeu v Roztokách u Prahy

Muzeum se připojuje k oslavám Roku české hudby a 200. výročí narození Bedřicha Smetany. Při této příležitosti jsme přichystali tematicky laděný program, který bude bavit celou rodinu.
Roztoky, Středočeský kraj

Jejich furiantky

Komedie z pera Oty Kovaříka inspirovaná dílem Ladislava Stroupežnického.
Praha 9, Praha