Tipy na zajímavé akce na tento víkend z celé ČR!

Aktuality celá ČR

Blížící se zajímavé akce

Večerní prohlídka na Konopišti Vznešenost zavazuje

Tematická večerní prohlídka zámku Konopiště s názvem Vznešenost zavazuje je věnovaná přátelství hraběte Harracha a arcivévody Františka Ferdinanda, které vyvrcholilo obětavou snahou ochránit arcivévodu při sarajevském atentátu.
Benešov, Středočeský kraj

30. ročník festivalu ...příští vlna/next wave... v Brně

Tradiční setkání divadelní, hudební, taneční, literární, výtvarné a jiné alternativy se bude konat v v Brně, a to na dvou divadelních scénách, v pokladně i pasáži.
Brno, Jihomoravský kraj

49. mezinárodní filmový festival Ekofilm

49. ročník festivalu je na obzoru! Připravte se na nejstarší filmový festival o životním prostředí v Evropě, který vás zavede do světa špičkových dokumentů, inspirativních workshopů, přednášek a besed s odborníky a osobnostmi z různých oborů. Výjimečný bude i festivalový rodinný den v Zoo Brno.
Brno-střed, Jihomoravský kraj

Cena Eliota 2023 – zakončení parkurové sezóny v Chuchli

Parkurovou sezónu v Chuchle Areně Praha zakončí pátý ročník Ceny Eliota. Třídenní parkurové závody se konají na počest legendárního parkurového jezdce Františka Ventury a jeho famózního koně Eliota.
Praha 5, Praha

Podzimní Zemědělec 2023 v Lysé nad Labem

Ve dnech 5. – 8. října 2023 se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již 57. pokračování oblíbené prodejně-kontraktační výstavy Zemědělec. Souběžně bude probíhat celostátní výstava hospodářských zvířat Náš chov vč. prodejní výstavy drobnochovatelů.
Lysá nad Labem, Středočeský kraj

La Película 2023 – festival španělsky mluvených filmů

Oblíbená přehlídka španělské kinematografie La Película je opět tady. Ve formě Tapas tentokrát ochutnáme vybrané delikatesy španělské filmové kuchyně v pražském kině Světozor a královéhradeckém Bio Central.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Noc vědců 2023

Tajemná, nedostižná a komplikovaná. I tak na vás může věda působit, ale ne když je Noc vědců. Noc, kdy vám věda a vědci ukážou svou pravou tvář.
Ostrava, Moravskoslezský kraj

Pilsner Fest 2023

Měsíc říjen je v Plzni již tradičně ve znamení oslav piva, které zná celý svět. Také letos ožije pivovar Plzeňský Prazdroj bohatou hudební přehlídkou a zábavou. 
Plzeň, Plzeňský kraj

Nové články na Kudy z nudy

Ctirad Václav Pospíšil – Zednáři

Přednáška z cyklu Genealogie pro každého.
Praha 1, Praha

Parní vlaky Horažďovice předměstí – Sušice

Zveme na mimořádné jízdy parní lokomotivy 213.902 se soupravou historických vozů z Horažďovic předměstí do Sušice a zpět. Akce se koná u příležitosti výročí 135 let trati z Horažďovic předměstí do Domažlic.
Horažďovice, Plzeňský kraj

Vánoční jarmark na frýdeckém zámku 2023

Srdečně vás zveme na tradiční vánoční jarmark konaný na frýdeckém zámku. Přijďte si k nám zpříjemnit předvánoční atmosféru v neděli 4. prosince 2023 od 9.00 do 15.00 hodin.
Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Michal Novák – Vivente

Vernisáž „domácí“ výstavy ústeckého grafika a ilustrátora Michala Nováka, který představí svoji poetickou a snovou tvorbu – kresby, grafiky, malby, ale třeba i realizované poštovní známky.
Ústí nad Labem-město, Ústecký kraj

O jako Otesánek – Tmel

O jako Otesánek – divadelní loutkové představení pro dospělé se uskuteční v rámci Sanhaimu na zámku v Moravské Třebové.
Moravská Třebová, Pardubický kraj

S dechnou do synkopy

S radostí vás zveme na koncert k výročí Dechového orchestru Kulturního domu města Holic, který oslavuje 190 let od první písemné zmínky o dechové hudbě v Holicích speciálním koncertem swingových a jazzových aranží známých skladeb.
Holice, Pardubický kraj

Karneval na trampolíně

Přijďte si zatančit na tu největší trampolínu široko daleko.
Hořín, Středočeský kraj

Neděle s mažoretkami

Uvidíte ukázky mažoretek a budete si sami moci vyzkoušet jek (ne)lehké je zatočit si s hůlkou.
Hořín, Středočeský kraj