Úvod > Výlety > Výlety za každého počasí

Výlety Celá ČR

Výlety za každého počasí přináší zábavu celé rodině, ať už venku prší nebo svítí sluníčko. Zavedou vás za krásami naší vlasti, na dobré jídlo a pití a hlavně za zábavou. Přeneste se do světa pohádek, navštivte muzea, galerie a výstavy umění. Vemte děti do ZOO, aquaparku, zábavního centra nebo třeba na bowling. Vyzkoušejte si netradiční nebo adrenalinové aktivity, zajděte si na exkurzi do pivovaru nebo na výlet parním vlakem. V naší ohromující nabídce najdete desítky tipů na báječné výlety.

Výlet na neobjevená místa: za auty, vlaky a technickými skvosty na Jablonecko a Liberecko

Mezi neobjevená místa nepatří jen kulturní památky, ale také staré sklářské hutě a továrny, které se v péči nových vlastníků probudily k novému životu. Na Kudy z nudy jsme připravili výlet, kde si užijí hlavně milovníci technických památek, aut, motorek a vlaků. A kam jedeme? Na sever!
Výlety za každého počasí
za technickými skvosty na Jablonecko a Liberecko, Liberecký kraj

Karavanem od jara do zimy: po Ostravě a jejím okolí

Na dovolenou v karavanu se většinou vydáváte k moři nebo do hor, ale co když se děje něco zajímavého v Ostravě? Do metropole Moravskoslezského kraje se můžete bez obav vydat s přívěsem nebo obytným autem. Na Kudy z nudy vám poradíme, kde zastavit, co vidět i kam se vypravit na výlet do okolí.
Výlety za každého počasí
karavanem do Ostravy, Moravskoslezský kraj

Karavanem od jara do zimy: po Praze a jejím okolí

Na dovolenou v karavanu se většinou vydáváte k moři nebo do hor, ale co takový výlet do Prahy? Není to problém, a tak když chcete být u něčeho zajímavého, co se odehrává v našem hlavním městě, nemusíte měnit své zažité zvyky. Stačí zaparkovat v některém kempu a dál cestovat městskou hromadnou dopravou.
Výlety za každého počasí
karavanem do Prahy, Praha

Víkendový výlet vláčkem nejen pro tátu s dětmi

Skvělý a přitom úplně jednoduchý tip na víkendový výlet po Praze je vhodný nejen pro tatínky, kteří chtějí zabavit své ratolesti, ale i pro milovníky železnice.
Výlety za každého počasí
Praha, Praha

Do centra Walzel u Adršpachu za zážitky pro celou rodinu

Hledáte místo, kde prožijete den plný zážitků a dozvíte se něco nového? Pak přijeďte do Adršpachu! Užijete si den plný zábavy se svojí rodinou nebo přáteli, vyzkoušíte horolezení, pobavíte se na bowlingu, adrenalin zažijete na střelnici, odpočinete si v solné jeskyni, dobře se najíte a na závěr se seznámíte s historií horolezení.
Výlety za každého počasí
Meziměstí, Královéhradecký kraj

Český Krumlov divadelní

Český Krumlov patří mezi nejkrásnější města České republiky a jeho úzké středověké uličky s nádhernými fasádami renesančních domů a paláců mají vpravdě magickou atmosféru. Právě na zdejším hradu a zámku ale najdete skutečnou divadelní scénu – a protože jste v Krumlově, není to rozhodně divadlo obyčejné.
Výlety za každého počasí
Český Krumlov, Jihočeský kraj